Gauselmann powiększa swój udział na rynku brytyjskim

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly

Przejęcie brytyjskiego operatora Town and County Leisure Limited przez niemiecką grupę Gauselmann w maju tego roku spowodowało dołączenie 1800 maszyn do portfolio Regal Gaming, największego operatora niemieckiej firmy.

Jednocześnie dział serwisowo – logistyczny Town and County został przekształcony w nową spółkę zależną Gauselmann – Merkur Engineering.

Grupa Praesepe jest głównym klientem Town and County; w rezultacie jej prezes – Nick Harding, przejął kontrolę nad Merkur Engineering.

Harding powiedział, że pragnie, by firma Merkur Engineering się rozrastała. „Połączylismy dział konserwacji maszyn Praesepe z Merkur Engineering i z pomocą Paula Langhama, byłego dyrektora zarządzającego Town and County, będziemy rozwijać go jako osobny biznes.

„Ponieważ przemysł staje się oparty na coraz bardziej złożonych technologiach, mniejszym operatorom i ich starzejącym się zespołom inżynierów trudniej jest go obsługiwać. W dzisiejszych czasach potrzebni są wysokiej klasy inżynierowie oprogramowania aby doglądać maszyn. Możemy zapewnić logistykę a nawet pomóc w pozbyciu się zużytego sprzętu, podczas gdy operatorzy mogą nadal skupiać się na tym, co jest dla nich ważne.”

Otagowano jako
728x90 100% az do 100PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *