Gauselmann powiększa swój udział na rynku brytyjskim

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Przejęcie brytyjskiego operatora Town and County Leisure Limited przez niemiecką grupę Gauselmann w maju tego roku spowodowało dołączenie 1800 maszyn do portfolio Regal Gaming, największego operatora niemieckiej firmy.

Jednocześnie dział serwisowo – logistyczny Town and County został przekształcony w nową spółkę zależną Gauselmann – Merkur Engineering.

Grupa Praesepe jest głównym klientem Town and County; w rezultacie jej prezes – Nick Harding, przejął kontrolę nad Merkur Engineering.

Harding powiedział, że pragnie, by firma Merkur Engineering się rozrastała. „Połączylismy dział konserwacji maszyn Praesepe z Merkur Engineering i z pomocą Paula Langhama, byłego dyrektora zarządzającego Town and County, będziemy rozwijać go jako osobny biznes.

„Ponieważ przemysł staje się oparty na coraz bardziej złożonych technologiach, mniejszym operatorom i ich starzejącym się zespołom inżynierów trudniej jest go obsługiwać. W dzisiejszych czasach potrzebni są wysokiej klasy inżynierowie oprogramowania aby doglądać maszyn. Możemy zapewnić logistykę a nawet pomóc w pozbyciu się zużytego sprzętu, podczas gdy operatorzy mogą nadal skupiać się na tym, co jest dla nich ważne.”


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *