GeWeTe uruchamia Cash-Center-Premium na rynku irlandzkim

GeWeTe – spółka zależna Gauselmann odpowiedzialna za globalny rozwój, sprzedaż i obsługę maszyn do rozmiany pieniędzy na rynku kasyn – po raz kolejny potwierdziła swoją koncentrację i zaangażowanie na rynku irlandzkim, wystawiając się na Irish Gaming Show.

To była doskonała okazja, po ICE, do wprowadzenia zupełnie nowego Cash-Center-Premium na rynek irlandzki. Cash-Center-Premium to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Mark Edmundson, kierownik ds. Sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii, skomentował informacje zwrotne z dwóch dni targów:

„To była wielka przyjemność zobaczyć reakcję ludzi przechodzących przez nasze stoisko. Cash-Center-Premium naprawdę wpadł im w oko. Ludzie stanęli im na drodze i otrzymaliśmy komentarze, że Cash-Center-Premium naprawdę wyróżnia się i przyciąga ludzi. ”

GeWeTe oznacza wiodącą na rynku jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Ponieważ zarządzanie GeWeTe ma pełną kontrolę nad wszystkimi etapami rozwoju i projektowania, zespół wykorzystuje tę integrację pionową, aby w pełni kontrolować każdy proces. To jest podstawowa zasada panująca w GeWeTe od ponad dwudziestu pięciu lat.

Pan Aristidis Tsikouras, dyrektor zarządzający GeWeTe, wyjaśnił, w jaki sposób powstał nowy Cash-Center-Premium i dodał kolejną ważną korzyść, jaką oferuje:

„Nasze korzenie tkwią w branży arcade. Na przykład, na lokalnym rynku w Niemczech mamy udział w rynku znacznie powyżej 70%. Funkcjonalność jest bardzo ważna w tym segmencie rynku. Przemysł kasynowy bardziej skupia się na prezentacji, jak wszyscy wiemy. To była nasza motywacja, aby połączyć zaufaną markę GeWeTe z zupełnie nowym wyglądem kasyna. Teraz operatorzy kasyn mogą mieć to, co najlepsze z obu światów – technologię GeWeTe z atrakcyjnym projektem. Wyjątkowo duży 27 ”ekran dotykowy sprawia, że ​​Cash-Center-Premium naprawdę się wyróżnia. Oczywiście korzystanie z niego staje się znacznie łatwiejsze. Ponieważ Cash-Center-Premium staje się atrakcją dla tłumów, operatorzy mogą skorzystać z dalszej korzyści: jest to doskonały sposób na komunikację z klientami poprzez umieszczanie informacji na ekranie. Podczas gdy Cash-Center-Premium nie jest używany, można na nim umieszczać wiadomości, takie jak szczegółowe informacje o nadchodzących wydarzeniach i ofertach kasyn. Rzeczywiście, Cash-Center-Premium może teraz stać się nowym źródłem przychodów, ponieważ może być na nim uruchamiana wszelka reklama. ”

Cash-Center-Premium oferuje wszystkie wymagania, jakie może mieć operator kasyna: obsługa biletów / TITO, wpłata i wypłata oraz wypłata wszystkich wygranych biletów. Obsługuje karty gracza / klienta. Może być podłączony do wielu systemów zarządzania kasynami.

„Mamy odpowiednie rozwiązanie dla każdej aplikacji – a teraz z dopasowanym projektem! Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywami dla naszego Cash-Center-Premium ”
– podsumował Tsikouras.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *