GiG zdobywa cenioną nagrodę

Gaming Innovation Group Inc. (GiG), została wyróżniona cenioną certyfikacją ISO 27001: 2013 po miesiącach stopniowego ulepszania swojego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISMS). Obejmuje to rozwój, infrastrukturę, konfigurację sieci i powiązane operacje na produkt dla usług gier hostowanych na platformie GiG Core.

Warto zauważyć, że ta akredytacja zakłada, że ​​GiG oferuje swoim klientom i graczom najwyższą specyfikę bezpieczeństwa informacji. Co więcej, certyfikacja Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji GiG stanowi konkretną podstawę dla klientów poszukujących energicznej i zwinnej struktury bezpieczeństwa w celu ochrony danych swoich klientów i graczy.

Ostatnio GiG przejmował nagłówki z najnowszymi innowacjami. Pionierska firma nie jest obca w zapewnieniu instrumentalnego partnerstwa. W zeszłym tygodniu GiG połączył się z dostawcą płatności Trustly, aby połączyć przełomowy system Pay N Play.

Aby uzyskać tę nagrodę, firma GiG musiała zostać uwierzytelniona przez niezależną firmę audytorską, która jest akredytowana przez brytyjskie służby akredytacyjne (UKAS), jedyną krajową jednostkę akredytującą uznaną przez brytyjski rząd. W trakcie tego gruntownego procesu GiG zademonstrował systematyczne podejście do ochrony danych firmy i klientów.

ISO 27001 to jeden z nielicznych standardów, który wykorzystuje podejście oparte na odgórnym, opartym o ryzyko podejściu do oceny i identyfikuje dokładne wymagania i specyfikacje najbardziej wszechstronnego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS).

Dyrektor generalny Gaming Innovation Group, Robin Reed, powiedział:

„Uzyskanie certyfikatu ISO 27001 jest świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo, a także dalsze egzekwowanie GiG jest zaufanym partnerem dla dostawców i operatorów współpracujących z GiG”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *