Gigantyczna kumulacja w Eurojackpot

eurojackpot

W ostatnim losowaniu Eurojackpot ponownie nie padła główna wygrana. Po kolejnej kumulacji w puli będzie teraz aż 335 milionów złotych. Szansa na ich wygranie już w najbliższy piątek.

W poprzednim losowaniu Eurojackpot można było wygrać nawet 280 milionów złotych. Nikomu jednak się to nie udało i najbliższa kulminacja wyniesie w przeliczeniu aż 335 milionów złotych! 1 listopada w Polsce odnotowano natomiast wygraną II stopnia. Osoba, która kupiła jeden zakład na chybił trafił w Koninie, wzbogaciła się o ponad 1,8 miliona złotych.

Szczęśliwe liczby z piątkowego losowania: 3, 17, 31, 34, 40 + 1 oraz 2.

Aby wziąć udział w Eurojackpot, należy bezbłędnie wytypować 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Skreślamy je samemu lub gramy na chybił trafił. Jeśli padną wszystkie nasze liczby, zdobywamy wówczas główną wygraną, jeśli natomiast trafimy 5 liczb w pierwszej puli i jedną z dwóch w drugiej – wtedy możemy liczyć na wpływ na konto kwoty około 700 tysięcy euro. W przypadku, kiedy padnie pięć naszych liczb z pierwszej puli, ale żadna z drugiej – w takim wypadku wygrana wyniesie około 120 tysięcy euro. Jeden zakład Eurojackpot kosztuje 12,50 zł.

Wszystkie wypłaty kwot równych lub wyższych, niż 10 milionów euro, odbywają się w tej walucie (lub na życzenie można przeliczyć na złotówki), pozostałe właśnie w złotówkach.

Losowania odbywają się raz w tygodniu, w piątki, w godzinach 20:00 – 21:00 w Helsinkach. Prowadzi je fińska loteria Veikkaus Oy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *