GLI otworzył drugie biuro w Austrii

Gaming Laboratories International (GLI) otworzyło drugie biuro w Austrii. Najnowsze biuro uzupełni istniejące laboratorium w Graz, aby lepiej służyć potrzebom szybko rozwijającego się europejskiego rynku gier.

Jako trzeci członek GLI Austria, biuro GLI Traiskirchen „jeszcze bardziej wzmacnia już silną obecność GLI w Europie w obszarach iGaming, testów urządzeń naziemnych i certyfikacji loterii oraz audytu i bezpieczeństwa IT”. GLI Austria prowadzi również biura w Grazu, Austrii i Krakowie w Polsce.

„Otwarcie naszego nowego biura Traiskirchen jest najnowszym przykładem tego, jak współpracujemy z lokalnymi rynkami, aby zapewnić globalną siłę naszych światowej klasy testów, certyfikacji i obsługi klienta”/quote]

– stwierdził dyrektor zarządzający GLI Austria, Heinz Winkelbauer.

„Dodając dodatkowych ekspertów technicznych i zwiększoną pojemność do naszych już imponujących możliwości, jesteśmy w stanie wykonać jeszcze więcej podnoszenia ciężarów, które nasi cenni europejscy klienci i klienci oczekują od swoich kluczowych projektów”.

Martin Britton, dyrektor zarządzający GLI na obszar Europa i Afryka, dodał:

„Otwarcie tego biura jest częścią naszego długofalowego rozwoju, ponieważ jest strategicznie umiejscowione, by służyć Austrii i sąsiadującym z nią państwom. Zespół jest gotowy służyć obecnym i przyszłym klientom „.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *