Główna wygrana w grze Lotto padła w Grudziądzu!

Szczęście po raz kolejny uśmiechnęło się do gracza Lotto w województwie kujawsko-pomorskim. Tym razem główna wygrana padła w Grudziądzu.

Dokładnie o 120 339,10 złotych wzbogaci się szczęśliwiec, który wytypował pięć cyfr w grze Mini Lotto w punkcie przy ulicy Legionów 100.Konto gracza powiększy się dzięki liczbom: 3, 10, 15, 23, 28. Uściślijmy, że aby wygrać w Mini Lotto należy trafnie wytypować pięć z 42 liczb.

Gracz nie zgłosił się jeszcze do nas, ale nie musi tego robić

– tłumaczy Krzysztof Woźniak z punktu Lotto przy ulicy Legionów 100 w Grudziądzu, gdzie szczęśliwiec zakupił kupon.

By odebrać nagrodę gracz musi zgłosić się w jednym z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce. Ma na to 60 dni od dnia następnego po losowaniu.Co ciekawe nie jest to najwyższa wygrana w punkcie przy ulicy Legionów.

– Gracze wygrywali tu już 130 tys. zł i 250 tys. zł. Najbardziej utkwił mi w pamięci kupon na ćwierć miliona złotych. Pan, który wygrał przyszedł, żeby się upewnić. Potwierdzałem mu to w systemie – wspomina Krzysztof Woźniak, którego zapytaliśmy jak ludzie reagują na takie wygrane? – Zależy od charakteru człowieka – odpowiada. A co zrobiłby z taką sumą pieniędzy? – Na pewno bym nie zwariował – odpowiedział z uśmiechem.

Ponadto Krzysztof Woźniak twierdzi, że wygrana nie spowodowała większego zainteresowania grami liczbowymi.

– Zainteresowanie jest praktycznie na tym samym poziomie. Więcej chętnych byłoby na pewno, gdyby była wyższa wygrana, lub ewentualna kumulacja – tłumaczy Krzysztof Woźniak.

Jak dotąd najwyższa wygrana w Grudziądzu padła 15 grudnia 2015 roku w grze Multi Multi plus. Wygrana wyniosła prawie 3 miliony złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *