Gra Hot 777 Deluxe ™ od Wazdan

Gorąca passa Wazdana trwa wraz z wypuszczeniem na rynek gry Hot 777 Deluxe ™.Hot 777 Deluxe ™ to 3-bębnowy, 5-liniowy automat o tematyce Dzikiego Zachodu, opracowany w najnowszej technologii HTML5 i dostępny na wszystkich urządzeniach.

Ta pełna przygód nowa gra opiera się na motywie z jednego z najpopularniejszych automatów Wazdana – klasycznym automacie Hot 777 ™, który dostarcza mnóstwo emocji związanych z możliwością grania w jedną z najlepszych gier na świecie.

Akcja gry Hot 777 Deluxe ™ odbywa się gdzieś pośrodku pustyni na Dzikim Zachodzie, w tle której przemieszczają się wyschnięte rośliny stepowe. Bębny tej nowej wersji gry pełne są soczystych owoców takich jak: pomarańcze, gruszki, cytryny, wiśnie, śliwki, winogrona, oraz wypełnione są najbardziej wartościowymi czerwonymi, złotymi i ognistymi symbolami cyfry 7. Relaksujące dźwięki otoczenia, przeładowanie magazynku towarzyszące każdemu obrotowi, eksplozje w tle, a także żywa muzyka wywodząca się z gry na gitarze, dostarczają niezapomnianych wrażeń podczas grania.

Gracze mogą spodziewać się zapierających dech w piersiach zwycięstw w Hot 777 Deluxe ™, głównie dzięki dodatkowemu bonusowi. Za każdym razem kiedy symbol Hot 7 pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach, pas kowbojski po prawej stronie ekranu wypełnia się złotymi nabojami. Gdy cały pas kowbojski zostanie wypełniony, gracz ponownie musi trafić w premiowany symbol Hot 7 aby uruchomić funkcję Hot Spins, dzięki której ma szansę na wysoką wygraną. Zmienia się sceneria gry – słońce zachodzi nad pustynią i gracze otrzymują 10 dodatkowych obrotów, podczas których symbole 7 są zablokowane na bębnach i generują wartościowe nagrody.

Gracze będą zachwyceni grą Hot 777 Deluxe ™, która oferuje szereg unikalnych funkcji Wazdana umożliwiających przeniesienie rozgrywki na zupełnie nowy poziom. Gracze, którzy szukają jeszcze większej dawki emocji, mogą podwoić swoją wygraną nawet siedmiokrotnie w unikalnej grze ryzyka. Piękna dama pełniąca rolę szeryfa trzyma dwie ogromne torby, w której jedna jest wypełniona pieniędzmi. Ci, którzy chcą dostosować grę do własnych potrzeb, mogą skorzystać z funkcji zmiany poziomu wariancji – Volatility Levels™, dzięki której zmienia się wielkość i częstotliwość wygranych. Dodatkowo, gracze, którzy zdecydują się grać w Hot 777 Deluxe ™ na swoich urządzeniach mobilnych, mogą korzystać z trybu oszczędzania energii i widoku podzielonego ekranu, dzięki którym mogą dłużej grać, a także kontrolować swoje wygrane w tabeli wygranych wyświetlanej bezpośrednio nad bębnami.

Technologia gier przeszła długą drogę od czasów słynnego automatu Liberty Bell i jej wpływ jest bardzo widoczny w przypadku ostatniej generacji gier Wazdana, które szybko stały się grami dla najlepszych platform i kasyn, pośród których można wymienić największe europejskie marki kasynowe. Dzięki wysokiej technologii jak i dużym umiejętnościom twórców gier, możliwe było odświeżenie nawet najdrobniejszych szczegółów gry, a a także dodanie unikalnych funkcji Wazdana, takich jak np. pierwsza na świecie funkcja zmiany poziomu wariancji (Volatility Levels™), które razem sprawiają, że Hot 777 Deluxe ™ jest jeszcze przyjemniejsza dla oka.

Klasyczne automaty dalej cieszą się dużą popularnością, ale w dzisiejszych czasach osiągają one zupełnie nowy poziom dzięki wysoko rozwiniętej grafice, wyrafinowanym animacjom i gamie wysokiej jakości efektów dźwiękowych, które dostarczane są graczom wraz z szeregiem wciągających funkcji dostępnych w grze Hot 777 Deluxe ™. Porównując gry Wazdana z innymi znanymi tytułami od największych marek w branży, technologia Wazdana połączona z rewolucyjną matematyką podnosi wartość rozrywki, bez wysiłku zapewniając zabawę i przyjemne wrażenia z gry.

Szef Działu Sprzedaży firmy Wazdan, Andrzej Hyla, twierdzi:

„W związku z tym, że gra Hot 777 ™ ma dużą rzeszę fanów, chcieliśmy zwiększyć ich przyjemność z grania i dlatego zdecydowaliśmy się na udoskonalenie naszych gier. Twórcy gier Wazdana wraz z programistami w stylowy sposób stworzyli Hot 777 Deluxe ™, która jest niezwykle wciągającą grą, wypełnioną licznymi funkcjami, których nie można znaleźć w oryginalnej wersji tej popularnej gry. Hot 777 Deluxe ™ zapewni dużo zabawy graczom, a także przyniesie wielkie dochody operatorom, którzy zdecydują się ją udostępnić na swoich stronach.”

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wazdan.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *