Greentube debiutuje z ofertą gier w Paragwaju

Greentube, oddział Novomatic Interactive, po raz pierwszy uruchomił swoje gry w Paragwaju z lokalnym operatorem kasyn Il Palazzo.

Il Palazzo ma teraz dostęp do wybranych popularnych klasyków Greentube, a także do nowo wprowadzonych treści, przygotowanych dla lokalnych graczy.

Tytuły Novomatic, w tym Sizzling Hot deluxe, Book of Ra deluxe i Mega Joker, już sprawdziły się w krajowym segmencie kasyn stacjonarnych i można je teraz uzyskać online. Pojawili się także inni faworyci w lokalnych automatach afrykańskich Simba i Wszechmogący Jackpots – Realm of Poseidon, a także różnorodne gry bingo wideo dostosowane dla graczy z Ameryki Południowej. Il Palazzo uruchomiło swoją stronę kasyn online ilpalazzo.com.py w 2019 r., Aby uzupełnić swoją ofertę kasyn.

Michael Bauer, CFO / CGO z Greentube, powiedział:

„Lokalna wiedza i silna marka Il Palazzo czyni z nich idealnego partnera, który pomaga nam budować naszą obecność w Paragwaju. Cieszymy się, że możemy udostępnić nasze portfolio gier graczom online po tym, jak nasza zawartość naziemna okazała się tak skuteczna. To partnerstwo jest ważnym krokiem w naszej strategii rozwoju Ameryki Południowej i widzimy ogromne możliwości na rynku Paragwaju, który znajduje się u progu Argentyny i Brazylii, dwóch największych gospodarek regionu i potencjalnych przyszłych rynków Greentube”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *