Greentube dostarcza kontent gier do Videoslots

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Oddział Novomatic Interactive – Greentube podpisał umowę o udostępnienie jej wiodących slotów na rynku gier wideo do Videoslots.com.

Gracze będą mogli zagrać na nowych slotach marki  Novomatic Blue Chip, takich jak „Book of Ra deluxe”, „Lucky Lady’s Charm deluxe” i „Sizzling Hot deluxe”, a także wiele popularniych gier: „Book of Maya” czy „Captain Venture”, które należą do najnowszej generacji gier video.

Proszony o komentarz do umowy partnerstwa Gernot Baumgartner szef marketingu i sprzedaży Greentube, powiedział:

„To partnerstwo z Videolots da Greentube możliwość interaktywnej promocji do światowej klasy ogromnej widowni, co jest jednym z najbardziej ekscytujących założeń kasyn online. Jesteśmy pewni, że gracze docenią nową ofertę gier i czekamy na współpracę z Videolots w najbliższych miesiącach w celu rozszerzenia współpracy „.

Daniel Hansen, szef gier w serwisie Videolots.com, dodał, że

„sloty Greentube będą fantastycznym dodatkiem do naszej ogromnej puli zawartości gier wiodącej w branży online i wierzymy, że nasi klienci docenią wysokiej jakości różnorodne tytuły. Zawsze staramy się poszerzyć zakres naszych gier slotowych, aby zapewnić naszym graczom największy i najlepszy wybór gier. Umowa ta potwierdzi naszą pozycję jednego z wiodących operatorów gier w

branży. „

Źródło: Yogonet


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *