Greentube oferuje darowiznę RET na rzecz BetBlocker

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, przekazał darowiznę na rzecz BetBlocker w ramach corocznego wkładu w badania dotyczące rozrywki i leczenia (RET) w celu wsparcia rozwoju oprogramowania do samowykluczenia.

BetBlocker, finansowany w całości z darowizn i oficjalnie zatwierdzony przez UK Gambling Commission (UKGC), zapewnia bezpłatną aplikację, którą gracze mogą zainstalować na swoich urządzeniach, aby zablokować dostęp do dużej liczby witryn hazardowych.

Darowizna Greentube została zainwestowana w ulepszenie firmowej aplikacji na iOS i pozwoli użytkownikom ograniczyć aplikacje dla dorosłych. Obsługuje również aktualizacje systemu bezpieczeństwa, które utrudniają obejście zabezpieczeń aplikacji.

Darowizny RET od Greentube są częścią dobrowolnego modelu finansowania wymaganego przez UKGC, w ramach którego promuje on pracę nad postępem w zakresie środków ochrony graczy i badań nad leczeniem szkód związanych z hazardem. Firma przekazuje również pieniądze na Gamble Aware.

„Ta darowizna RET od Greentube podkreśla nasze zaangażowanie we wzmacnianie naszych inicjatyw ochrony graczy i zapewnianie, że odpowiedzialna gra koncentruje się na rdzeniu naszej działalności. W pełni popieramy zaangażowanie BetBlocker w zapewnienie bezpłatnego oprogramowania zarówno użytkownikom, jak i operatorom. Będziemy nadal współpracować z organizacją, aby zapewnić, że ich aplikacja jest tak skuteczna, jak to możliwe, pomagając użytkownikom kontrolować ich dostęp do hazardu online ”
. – powiedział Trevor De Giorgio, Chief Legal Officer w Greentube.

Duncan Garvie z BetBlocker powiedział: „

Greentube jest jedną z pierwszych grup w branży, która wystąpiła naprzód i wspiera projekt BetBlocker. Ich darowizna bezpośrednio pomaga nam tysiącom osób korzystających obecnie z naszej aplikacji w odpowiedzialnym zarządzaniu hazardem, ograniczając ich dostęp do usług hazardowych online w okresach, w których czują się narażeni na nadmierną grę. ”

Zmiany, które sfinansował Greentube, znacznie poprawią aplikację na iOS. Wszyscy w zespole BetBlocker są wyjątkowo wdzięczni, że jeden z niekwestionowanych liderów rynku tak szybko zainteresował się tym projektem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *