Greentube prezentuje treści kasynowe w Mr Green

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, zaprezentował swoje najlepsze gry na stronie www.mrgreen.com.

Znakomity wybór gier wiodących na rynku automatów do gry, które są płynnie zintegrowane za pośrednictwem platformy Greentube NRGS, są teraz dostępne dla graczy Mr Green w krajach skandynawskich.

Oprócz klasycznych slotów NOVOMATIC, takich jak Book of RaTM deluxe, Lucky Ladys CharmTM deluxe i Sizzling HotTM deluxe, początkowy roll-out w Skandynawii obejmuje niektóre z najpopularniejszych tytułów, takich jak Captain VentureTM, Fairy QueenTM, a także wiele innych.

Michael Bauer, Greentube CFO / CGO, powiedział:

„Jesteśmy bardziej niż podekscytowani, że to partnerstwo staje się rzeczywistością. Jesteśmy przekonani, że klienci Mr Green będą uwielbiać naszą niesamowitą ofertę gier „.

Antoine Bonello, dyrektor operacyjny, Mr Green Ltd, powiedział:

„Posiadanie tytułów Novomatic firmy Greentube w ramach naszego portfolio, uzupełnia naszą obecną ofertę i dodatkowo wzmacnia Mr Green jako wiodącego operatora internetowego. Jesteśmy przekonani, że potencjał akwizycyjny klasycznych tytułów Novomatic dodatkowo wzmocni naszą strategię rozwoju. Praca z uznanymi dostawcami to kolejny konkretny krok w kierunku zapewnienia jak najlepszych wrażeń w środowisku Green Gaming. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *