Greentube przedstawi Romeo i Julię – Sealed with a Kiss ™ na ICE London 2020

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, w przyszłym tygodniu będzie się zatrzymywał na ICE London, kiedy zaprezentuje swój najnowszy spektakularny automat Romeo i Julia – Sealed with a Kiss ™.

Twórca gry przeniesie odwiedzających na piękne ulice romantycznej Werony, organizując „Kissing Photo Booth”, aby uchwycić czarującą chwilę i zabrać do domu list miłosny, zapieczętowany pocałunkiem. Podszywający się w postacie Romea i Julii będą również uroczymi uczestnikami gry z balsamami do ust i świeżymi czerwonymi różami, które rozdane zostaną w sam raz na Walentynki.

„Romeo i Julia – Sealed with a Kiss ™ ma wszystkie zwroty akcji, jakich można się spodziewać po szekspirowskiej historii miłosnej, a my chcieliśmy wprowadzić ten poziom rozrywki i lekkiej zabawy na tegoroczną wystawę ICE. Nasza tegoroczna wystawa zainspirowana Weroną przyciągnie uwagę dzięki wielu ekscytującym wydarzeniom, z okazji nie tylko wydania naszego automatu z gwiazdkami, ale również z okazji 40. urodzin NOVOMATIC”
– powiedział Michael Bauer, dyrektor finansowy / CGO w Greentube. .

Romeo i Julia – Sealed with a Kiss ™ to 5-bębnowy automat z 30 liniami wygrywającymi, który zapewnia emocje związane z uznaną grą Szekspira. Zatrzymujący pokaz Sealed with a Kiss oferuje pełną akcji rundę bonusową z potencjałem do odblokowania darmowych obrotów i zmaksymalizowania potencjału wygranej.

Podczas trzydniowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 4–6 lutego, odwiedzający stoisko Greentube S6-340 mogą uzyskać wyłączny dostęp do następnego odcinka serii Reel Reveal, wyjaśniającego zaangażowanie graczy Romeo i Julii – Sealed z Kiss ™.

Gracze mogą również wziąć udział w loterii z przepełnionymi nagrodami wizytówkami, aby wygrać poszukiwane bilety do teatru na „& Juliet”, nowy hit muzyczny, który obecnie szturmem zdobywa londyński West End.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *