Greentube przedstawia Diamond Link ™

Seria Diamond Link ™ austriackiego twórcy gier slotowych Greentube, rozszerza się o kolejny dodatek pełen klejnotów Diamond Link ™: Oasis Riches.

Pojawił się nowy dodatek do Home of Games firmy Greentube, Diamond Link ™: Oasis Riches. To rewelacyjne rozszerzenie do serii Diamond Link ™ jest teraz dostępne dla wszystkich partnerów B2B, z unikalnymi funkcjami i motywem, który zabiera graczy w ekscytującą przygodę przez pustynię.

Błyszczące pod słońcem drogocenne klejnoty w tym 5-bębnowym, 25-liniowym automacie czekają na graczy, aby znaleźć szansę na duże wygrane. Głównym celem gry jest zebranie symboli diamentów, które mogą dać wspaniałe nagrody – jako indywidualne nagrody lub jako osobne jackpoty.

W Diamond Link ™: Bogactwo Oazy, wylądowanie trzech symboli Drzewa Oazy może wywołać funkcję Win Spins, w której liczą się tylko wygrane spiny. Zarówno w grze podstawowej, jak i podczas Win Spins, gracze mogą zbierać Diamenty w Złotym Diamentowym Liczniku. Zebranie sześciu Diamentów aktywuje zatrzymującą pokaz Diamentową cechę, która przyznaje Grand Jackpot, gdy cały zestaw bębnów wypełni się symbolami Diamentowymi. Oprócz tych kuszących funkcji, gra łączy Jackpot połączony z Diamond Link ™: Mighty Elephant, dzięki czemu fani serii mogą uzyskać jeszcze większe wygrane.

„Przejdź pustynię swoim zaufanym rumakiem w poszukiwaniu oazy pełnej diamentów; znajdź wystarczająco dużo, a mogą doprowadzić do lśniących bogactw! ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *