Greentube rozpoczyna sezon świąteczny

Greentube rozpoczyna sezon świąteczny w świątecznym automacie: Jingle Jackpot ™. Boże Narodzenie jest tuż za rogiem, ale Jingle Jackpot ™ nadąża za tym wydarzeniem slotem ze świątecznym tematem. Czy jest lepszy sposób na spędzenie wakacji niż przytulanie się na kanapie z kilkoma świątecznymi krakersami i obserwowanie, jak Święty Mikołaj rozdaje prezenty swoim graczom pod choinką?

Wizualizacje w tym automacie ma charakter świąteczny, a urocza grafika pozwoli Ci wprowadzić w ten nastrój!

Celem gry Jingle Jackpot ™ jest wybranie pięciu identycznych symboli wygrywających na jednej z dziesięciu linii wygranych, które biegną w obu kierunkach – wygrywasz, dopóki wystarczająca liczba symboli ustawi się obok linii wygrywającej.

Jeśli trafisz „Dodatkowy zakład” – funkcja jest aktywowana, Gwiazda działa jako symbol wild i zastępuje wszystkie pozostałe symbole. Wszystkie wygrane dokonane za pomocą Gwiazdy są mnożone przez wybrany mnożnik (do dziesięciu razy).

Wraz z kwotą mnożnika wzrasta również ogólny zakład. „Christmas-Cracker-Bonus” oferuje cztery specjalne bonusy, takie jak przewijanie do tyłu, przewijanie do przodu, rozpraszanie i domino, jest to losowo wyzwalane po każdym nieudanym spinie.

Wszystkie cztery bonusy gwarantują dodatkowe wygrane.

Sprawdź sam jak wygląda gra przygotowana przez Greentube na Święta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *