Greentube uruchamia nową grę na automatach

Jesteś gotowy na doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz? Zapoznaj się zatem z najnowszą grą Viking & Dragon ™ od Greentube jednego z najlepszych developerów gier online.

Viking & Dragon ™ podąża za pełnymi akcji podróżami nieustraszonego Wikinga i jego ognistego przyjaciela Smoka, którzy wyruszają w poszukiwaniu złota i legendy.

Wszystko dzieje się w tym 5-bębnowym, 3-rzędowym automacie z 25 liniami wygrywającymi, zapierającymi dech w piersiach Darmowymi Grami i heroicznymi Extra Added Wilds.

Podziwiaj ich fantazyjne przygody, bohaterski Wiking i jego wierny towarzysz odwiedzają szlachetnych królów i proszą o łaskę majestatyczne królowe.

Celem gry jest uzyskanie pięciu identycznych symboli od lewej do prawej poprzez maksymalnie 25 linii wygrywających. Minimalna kombinacja trzech identycznych symboli z rzędu doprowadzi do wielu skarbów w grze Viking & Dragon ™. Symbole Coin i Dwarf są jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ wygrywają tylko dwa symbole obok siebie.

Moneta jest także symbolem Wild i zastępuje wszystkie inne symbole oprócz Chest (symbol Scatter), tworząc zwycięskie kombinacje i zwiększając szanse na zdobycie skarbu.

Spróbuj, ta gra już jest dostępna w najlepszych kasynach online w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *