Greentube uzyskał certyfikat G4

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, oznaczył Tydzień Odpowiedzialnego Hazardu, stając się pierwszym austriackim dostawcą, który otrzymał certyfikat Global Gambling Guidance Group (G4), najostrzejszy na świecie międzynarodowy standard ochrony graczy.

Nagroda G4, która obejmuje wszystkie obszary działalności firmy produkującej gry, podkreśla zaangażowanie Greentube w odpowiedzialne uprawianie hazardu i skuteczność środków ochrony graczy. Certyfikacja obejmuje całą grupę NOVOMATIC, uznając osiągnięcia zarówno operatora, jak i dostawcy naziemnych automatów do gier i kasyn, zakładów sportowych, a także gier online i rozwoju technologii.

Odpowiedzialne środki hazardowe Greentube zostały przetestowane pod kątem prawie 100 kryteriów przez niezależnych audytorów, którzy przeanalizowali wewnętrzne wytyczne i kodeksy postępowania, szkolenia personelu w zakresie zapobiegania uzależnieniom, identyfikacji wieku i ochrony młodzieży. Dostawca został również przetestowany pod kątem informacji dostępnych dla klientów na temat ryzyka związanego z grami, narzędziami samoograniczania i opcjami samo blokowania w ramach dobrowolnego procesu.

Jej spółka macierzysta, NOVOMATIC, jest jedyną na świecie grupą technologii gier, która z powodzeniem przeszła rygorystyczną analizę G4 na taką skalę i w wielu segmentach biznesowych, przy czym w sumie dziesięć najlepiej działających spółek zależnych w Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii osiągnęło akredytacja. Według G4 znaczna większość przychodów Grupy i jej 30 000 pracowników zostanie certyfikowanych w nadchodzącym roku w miarę postępów w audytach pozostałych firm.

Barbara Zemann, kierownik ds. Odpowiedzialności korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju w Greentube, powiedziała:

Otrzymanie certyfikatu G4 to ogromne osiągnięcie dla Greentube i szerszej grupy NOVOMATIC. Uznaje nasze zaangażowanie w zapewnianie, że ochrona graczy przechodzi przez rdzeń działalności, a nasza technologia gier spełnia najwyższe standardy odpowiedzialnego hazardu. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że skutecznie przyjęliśmy podejście„ odpowiedzialna rozrywka przede wszystkim ”na każdym poziomie i odpowiednio poparliśmy je niezależnie. Akredytacja stanowi wyraźny komunikat, że jesteśmy zobowiązani nie tylko do ciągłego doskonalenia naszych gier i produktów, ale również pomagać graczom w bezpiecznym korzystaniu z nich.

Certyfikat G4 musi być odnawiany co roku w drodze procesu ponownej certyfikacji, a normy są regularnie aktualizowane w celu odzwierciedlenia najnowszych odkryć naukowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *