Greentube wprowadził gamę gier do kasyna online LeoVegas

Wybrane wiodące na rynku gry z działu interaktywnego Novomatic zostały zintegrowane za pomocą Novo Remote Gaming System, w tym „Lucky Lady’s Charm deluxe” i „Sizzling Hot deluxe” oraz nowe tytuły „Apollo God of the Sun” i „Book of Maya”.

Ponadto wprowadzono ulepszoną ofertę gier naziemnych skierowanych na brytyjskie rynki z firmy Astra Games i Bell-Fruit Games – takie jak „Reel King”, „Cops ‚n’ Robbers” i „Clockwork Orange”, stanowią one uzupełnienie bogatej oferty oferty.

Michael Bauer, CFO / CGO w Greentube, powiedział: „Cieszymy się z tego nowego pomyślnego partnerstwa. Gracze uwielbiają nasze najpopularniejsze gry i widzimy wspaniałe wyniki z nowych wydawnictw. Kasyno LeoVegas otrzyma dostęp do naszych najnowszych markowych gier, takich jak Hardwell, które zostaną pokazane na najbliżej edycji ICE w Londynie ”

James Thurlow, koordynator kasyna w LeoVegas Group, dodał: „Jesteśmy bardzo dumni z tego strategicznego porozumienia, które otwiera drzwi do nowych przyszłych możliwości i osiągnięć. Rynek brytyjski jest jednym z naszych głównych celów i ta umowa jest tego wyraźnym znakiem „.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *