Greentube współpracuje z LeoVegas, oferując ulepszoną ofertę gier.

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, wprowadził szeroką gamę gier na wielokrotnie nagradzanej platformie LeoVegas dla swoich ofert kasyn w Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Wybrane wiodące na rynku gry, wszystkie płynnie zintegrowane za pośrednictwem rozwiązania Novo Remote Gaming System (NRGS), zostały dostosowane do graczy w tych krajach.

W ofercie NOVOMATIC znajdują się tytuły takie jak „Lucky Lady’s Charm deluxe” i „Sizzling Hot deluxe”, które są wiodącymi grami na tysiącach automatów w Wielkiej Brytanii, a także inne tytuły, takie jak „Book of Ra 6 Reel deluxe”, „Apollo God of RA” i „Księga Majów”. Dodatkowo dołożono ulepszone oferty gier wykorzystywanych dotychczas w salonach gier dostępnych na rynku brytyjskim. Oferowane gry pochodzą od Astra Games i Bell-Fruit Games i należą do najpopularniejszych gier wykorzystywanych w automatach rozstawianych w pubach, klubach bingo, salonach gier i sklepach bukmacherskich.

Firma zajmująca się grami online i mobilnymi nawiązała współpracę z Greentube, aby zaprezentować swoje renomowane treści z kasyna na różnych rynkach europejskich.

Michael Bauer, CFO / CGO Greentube, skomentował:

„Cieszymy się z tego nowego pomyślnego partnerstwa. LeoVegas jest szybko rozwijającą się marką i jesteśmy przekonani, że zawartość Grupy Greentube da im znaczący impuls na różnych rynkach. Gracze uwielbiają nasze popularne chipy i widzimy wspaniałe wyniki z nowych wydawnictw. „

Karolina Pelc, dyrektor kasyna w LeoVegas, dodajła:

„Cieszymy się, że możemy ogłosić partnerstwo między LeoVegas i Greentube. NOVOMATIC od dawna jest pionierem w dziedzinie kasyn lądowych, a dzięki Greentube, który daje możliwość oferowania swoich treści naszym graczom, oczekujemy stworzenia satysfakcjonującej relacji. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *