Greentube zamieszka z OlyBet w krajach bałtyckich i Skandynawii

OlyBet, internetowa marka bałtyckiego operatora gier Olympic Entertainment Group, dodała zawartość gier Greentube do swojej oferty kasyn online i mobilnych na rynkach europejskich.

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, uruchomił ekscytującą grę, która została zintegrowana z platformą Greentube NRGS dla graczy OlyBet. W skład mikstu slotów wchodzą czołowe tytuły, takie jak Columbus ™ deluxe i Power Stars ™, NOVOMATIC klasyka – Book of Ra ™ deluxe, Lucky Lady’s Charm ™ deluxe i Sizzling Hot ™ deluxe, a także popularne automaty z własnych studiów, oddziałów i trzeciej generacji Greentube. – dostawcy usług.

Michael Bauer, Greentube CFO / CGO, komentuje:

„OlyBet jest jednym z kluczowych graczy w krajach nadbałtyckich i wiemy, że nasze portfolio treści jest silnie pozycjonowane wśród graczy na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i czekamy, aż OlyBet uruchomi także zawartość Greentube w Skandynawii. „

Według Veiko Krünberga, dyrektora zarządzającego ds. Operacji online i zakładów sportowych w OEG, celem firmy jest wykorzystanie synergii między operacjami naziemnymi i online OEG, oferując tym samym graczom to samo wspaniałe wrażenia z gry, gdziekolwiek się znajdują – w kasynie w domu lub w podróży.

„OlyBet szybko stał się największym operatorem internetowym w regionie bałtyckim, jednak znane marki gier NOVOMATIC i nowe tytuły z pewnością spotkają się z ciepłym przyjęciem ze strony naszych skandynawskich graczy”
– powiedział Krünberg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *