Greentube zorganizowało swój coroczny Dzień Firmowy

Każdego roku Greentubersów czekają na dwie duże imprezy: imprezę świąteczną i Dzień Firmowy. Zabawne, rozrywkowe i relaksujące wydarzenia są tymi zdarzeniami, których nikt nie chce przegapić.

Tegoroczny Dzień Firmowy, obchodzony 8 czerwca w Country & Sports Club Vienna, był szczególnie wyjątkowy ze względu na 20-lecie firmy Greentube. Aby oznaczyć ten etap, wydarzenie różniło się od poprzednich lat podzieleniem dnia na część związaną z biznesem i część aktywności.

Wszystko zaczęło się od dużego śniadania i spojrzenia na podróż firmy w ciągu ostatnich 20 lat. Pracownicy mieli wtedy możliwość wyboru z różnych warsztatów tematycznych: Casino Challenge, Kurs na Slot Crash, Zakłady sportowe, Nutrition lub Fitness w biurze. Po warsztatach odbyły się dwa genialne przemówienia wygłoszone przez Annę Karin Vesterberg (kierownik ds. Rozwoju produktu płatnego – Spotify) i Ali Malohji (założyciel i szef interpretatorów – Watchado) na tematy dotyczące innowacji i potencjalnego rozwoju w erze cyfrowej.

Po południu Greentube aktywnie uczestniczył w wielu rozrywkach, w tym w piłce nożnej, siatkówce plażowej, tenisie, Giant Walk, boccia i crossfit. Pracownicy mieli swobodę wyboru tego, co im się podoba, i mieli okazję spróbować kilku zajęć w ciągu popołudnia. Leniuchowanie przy basenie, ochłodzenie się w wodzie i dopingowanie kolegów były również opcjami. Pyszne jedzenie i napoje były dostępne przez cały dzień, począwszy od obiadu, a skończywszy na kolacji w formie bufetu.

Po raz kolejny Dzień Firmowy był doskonałą okazją do poznania kolegów i koleżanek, z którymi zwykle nie spotyka się na co dzień. Zabawa i relaks we wspólnym gronie był murowany na te kilka godzin. Około 330 pracowników z całej Grupy Greentube wzięło udział w tym wydarzeniu i sprawiło, że był to dzień do zapamiętania na długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *