Grupa Gauselmann stawia na brytyjską ekspansję dzięki przejęciu Betcom

Przejęcie przez firmę Gauselmann Group firmy produkującej oprogramowanie Betcom Limited przyczyni się do zwiększenia obecności niemieckiego producenta maszyn do gier hazardowych w Wielkiej Brytanii, podała redaktor Public Relations, Mareike Kording.

Chociaż warunki umowy nie zostały ujawnione, Gauselmann określił tę umowę jako „ważny” krok w brytyjskiej strategii ekspansji. Firma Betcom, z siedzibą w pobliżu Birmingham, ma spore doświadczenie na rynku gier i projektowania, oferując różne gry na automaty do gry w ruletkę i na wiele gier. Mówiąc o transakcji, Kording powiedziała, że doświadczenie Betcom w Wielkiej Brytanii wzmocni działalność Gauselmanna na rynku.

„Partnerstwo z Betcom to kolejny ważny krok w rozwoju Grupy Gauselmann na rynku brytyjskim. Osiągnięcia Betcom w zakresie rozwoju gier kategorii C nie mają sobie równych, a dodanie ich kreatywnych treści i umiejętności do naszego portfolio wzmocni rozwój rynkowy produktu Gauselmann w kluczowych sektorach kategorii C na rynkach pub, AGC i bingo. „

Poza własnymi operacjami Gauselmanna, Kording powiedziała, że umowa zapewni także wsparcie Blueprint Gaming, kolejnej brytyjskiej filii Gauselmanna.

„Blueprint Gaming, kolejna brytyjska spółka zależna grupy Gauselmann, skorzysta w szczególności z możliwości rozwoju Betcom”, powiedziała Kording.

Wraz ze wzrostem możliwości rozwoju, przejęcie Betcom Limited oferuje przede wszystkim ważne nowe efekty synergii i możliwości ekspansji dzięki wiedzy, która jest już dostępna w grze Blueprint Gaming.

Alastair Harris, dyrektor zarządzający Betcom, dodał:

„To doskonała okazja dla Betcom, aby rozwinąć własną ekspansję i rozwinąć nowy potencjał rynkowy. Wierzę, że to partnerstwo będzie w przyszłości oferować ogromne możliwości rozwoju dla firmy. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *