Gry Greentube są dostępne w sieci Unibet w Rumunii

Firma Greentube rozszerza swoją współpracę z Kindred Group i dodaje swoje automaty do kasyna online marki Unibet w Rumunii.

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, uruchomił portfolio gier automatowych na www.unibet.ro. Zróżnicowany wybór wiodących na rynku gier, płynnie zintegrowanych za pośrednictwem platformy Greentube NRGS, jest już dostępny dla graczy Unibet w Rumunii.

Oprócz klasycznych slotów NOVOMATIC, takich jak Book of RaTM deluxe, Lucky Lady s CharmTM deluxe i Sizzling HotTM deluxe, tytuły takie jak Magic 81TM, Power StarsTM i Star NovaTM, jak również wiele innych, zostały wydane i już działają dobrze w Internecie kasyno.

Michael Bauer, Greentube CFO / CGO, powiedział:

„Rozbudowa naszej współpracy z Unibet w Rumunii to kolejny kamień milowy naszej długotrwałej współpracy. Połączenie tytułów NOVOMATIC, które mają silny udział w rynku lądowym, wraz z naszymi najnowszymi wydawnictwami online, zapewni Unibetowi dostęp do dużej bazy graczy, która jest bardzo podobna do tych gier. „

David Craeghs, Product Manager w Unibet, dodał:

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek zawartość Greentube na rynek rumuński, ponieważ uważamy, że kluczowe jest oferowanie odpowiednich treści naszym graczom. Z szerokim portfolio Greentube do wyboru, nie powinno to stanowić problemu i jesteśmy pewni, że gracze z łatwością rozpoznają wszystko, co mamy do zaoferowania i mamy nadzieję, że gracze będą się dobrze bawić. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *