Hazard pod przykrywką kryptowaluty

automaty do gier

Organizatorzy nielegalnych gier hazardowych szukają coraz to nowych sposobów na prowadzenie swojej działalności – niektóre z nich wymagają od funkcjonariuszy celno-skarbowych szerokiej wiedzy informatycznej.

Tradycyjny automat do gier to już powoli przeżytek – pokazuje to ujawnienie dokonane przez funkcjonariuszy KAS w jednym z lokali w Elblągu. By wejść do środka musieli oni pokonać podwójne zabezpieczenia: drzwi i stojącą za nimi metalową klatkę.

A w środku znajdowały się 2 zestawy komputerowe oraz urządzenie o nazwie bitomat służące do urządzania gier hazardowych pod przykrywką zakupu waluty wirtualnej DASCH. Gry odbywały z wykorzystaniem kryptowaluty – zeskanowanej na urządzeniu do gier kartą QR.

Niezależnie od formy i w tym przypadku jest to nielegalne urządzanie gier hazardowych. W związku z tym funkcjonariusze zestawy komputerowe zatrzymali a wobec organizatora nielegalnego procederu wszczęli postępowanie.

Źródło: Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie

2 komentarze(y) w “Hazard pod przykrywką kryptowaluty

  1. Ksanie to bardzo dobre sprzęty! Miałem okazję posiadać ksanie przez 2 miesiące i byłem bardzo zadowolony, to były pierwsze sprzęty po sypakach które na prawdę robiły robotę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *