Hazard na tablecie i dużo gotówki. Zatrzymanie skarbówki

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Ukryty lokal profesjonalnie zorganizowany do prowadzenia nielegalnej działalności hazardowej ujawnili funkcjonariusze podlaskiej KAS.

Funkcjonariusze z Delegatury Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku realizując postanowienia Prokuratury przeszukali jeden z białostockich lokali, w którym zachodziło podejrzenie urządzania gier hazardowych bez wymaganego prawem zezwolenia.

Lokal ten składał się z dwóch części – części gastronomicznej, ogólnodostępnej oraz części zabezpieczonej elektrozamkiem oraz podwójnymi drzwiami, która nadzorowana była za pomocą systemu kamer pozwalających obsłudze lokalu selekcjonować wpuszczanych gości.

Po przeszukaniu zamkniętej części lokalu okazało się, że na specjalnie przystosowanym stoliku znajduje się tam stanowisko do gry na tablecie z włączonym urządzeniem pozwalającym na grę, a także znaczne ilości gotówki. Funkcjonariusze ujawnili ponadto kartkę z zapiskami odnośnie kwot pieniężnych przeznaczonych do wypłat ewentualnych wygranych w rozgrywanych grach.

Ujawniony przykład pokazuje, że na rynku pojawiają się nowe urządzenia mogące służyć do rozgrywania na nich nielegalnych gier hazardowych, zastępujące, ujawniane do tej pory najczęściej, urządzenia wyglądem przypominające klasyczne automaty do gier.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku


Otagowano jako

11 Komentarzy

 1. cziko Odpowiedz

  no i 100 tys do bulenia 🙂 za tablecik
  tak to jest jak się nie wie z jaką firmą współpracować i na jakim sprzęcie pozdrowienia dla kumatych hehe

 2. Byly operator Odpowiedz

  Nie mozliwe ze tak poprostu weszli i stwierdzili ze to sluzy do hazardu…musieli na pewno zdobyc zaufanie obslugi i obserwowac jak ktos gra do momentu wyplaty badz sami byli grajacymi….

 3. Polak Odpowiedz

  To jak mam tel i zablokowany na kod pin to tez panowie w zielonychzabiora mi bo to automat ??? Chore Pisowskie Państwo jeden prezes robi co chce. A reszta jak marionetki.

 4. ruda Odpowiedz

  To jest chore państwo, najlepiej zabronić wszystkiego dopóki nie będzie przynosilo to pieniędzy „ludziom” na najwyższych stołkach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *