Hazardowa recydywa w domu jednorodzinnym

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Przedwczoraj w godzinach wieczornych funkcjonariusze bydgoskiej Delegatury Urzędu Celno-Skarbowego wspierani przez funkcjonariuszy Policji z KPP Świecie dokonali likwidacji kolejnego miejsca, w którym urządzane były nielegalne gry na automatach.

Tym razem salon ukryty był w jednym z domów jednorodzinnych w Świeciu. Zatrzymano 6 automatów do gier. Urządzenia znajdowały się w zaadaptowanych do tego celu dwóch pokojach na piętrze oraz w pomieszczeniu kuchennym na parterze domu.

Pilnowaniem interesu zajmował się młody mężczyzna znany już funkcjonariuszom z wcześniejszych kontroli w innych miejscach.

Już wstępne ustalenia wskazują, że nie tylko on, ale też jego pracodawcy odpowiadać będą za popełnione przestępstwa skarbowe w warunkach recydywy co wiąże się z obostrzoną karą grzywny i kary pozbawienia wolności do lat 6.

Źródło: Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu


Otagowano jako

16 Komentarzy

 1. xyz Odpowiedz

  manipulowania zdjęciami nigdy od 1998 roku mam automaty, przeszedłem przez każdą firmę na tym rynku , mając swój sprzęt a niektórzy co niektórzy co tu piszą to lipa –heja bazyleja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Tiro Odpowiedz

   Proszę przeczytać cały artykuł ze swojego linku i zobaczyć jakich zatrzymań i z jakiego okresu dotyczy i które zatrzymanie ilustruje zdjęcie.

  1. Tiro Odpowiedz

   Chłopie z WSI zdjęcie pochodzi z Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu z tekstu dotyczącego tego zatrzymania. Sugerujesz, że Futura im zapłaciła żeby zamieścili to zdjęcie?

  2. Yamazaki Odpowiedz

   sprawdziłem na stronie UC i tam jest takie samo zdjęcie i ze zdjęcia wynika, że to jakieś sypaki, a nie futra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *