ICE 2018 w Londynie już niedługo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Poznaj innowatorów gier podróżując z Twoim paszportem do Paradice!

ICE Totally Gaming po raz kolejny oferuje wyjątkową okazję spotkać się z innowatorami i producentami gier. Setki nowych uruchomień odbędą się w ICE w ciągu trzech dni, co daje okazję spotkać się z czołowymi decydentami i developerami. Jak co roku jest to największe tego rodzaju spotkanie dla przedstawicieli branży gier, na którym nie może zabraknąć nikogo liczącego się w tym świecie.

Również jak co roku wzrasta ilość odwiedzających ten show, w tym roku ICE odwiedziło 30.213 gości co stanowiło 6% uczestników więcej niż w roku 2016.

Jak podają organizatorzy w swoich materiałach promocyjnych ponad 70% gości wizytujących tą największą światową wystawę określiło, ze przyjadą na kolejną edycję. Również w tegorocznym wydarzeniu wzięło udział ok. 8.500 operatorów maszyn, kasyn, salonów gier lub innych organizatorów hazardu i rozrywki, przybyłych do Londynu z ponad 150 krajów.

 

W nowej edycji 2018 będzie mozna spotkać się z wiodącymi na świecie firmami z branży gier, takimi jak: Novomatic, Merkur, Bee-Fee, Zuum, Elk Studios, Aspire Global i wiele innych.

 

Targi ICE 2018 odbędą się jak dotychczas w Londynie w dniach: 6 – 8 lutego na ExCel a organizowane są jak poprzednio przez firmę Clarion Events Limited. Na targach nie zabraknie oprócz prezentacji produktów oraz nowych innowacyjnych rozwiązań także VIP-ów i osoby będące ambasadorami poszczególnych marek.

 

Powyżej relacja z poprzednich ICE, gdzie ambasadorem marki Planetwin365 był znany piłkarz, Roberto Carlos.

 
O szczegółach ICE 2018 oraz zapisać do udziału w tym wydarzeniu możesz dowiedzieć się TUTAJ

Marka E-PLAY jako jeden ze sponsorów medialnych, zaprasza serdecznie do udziału w tym wydarzeniu, będziemy okazjonalnie informować o nowościach i szczegółach imprezy.

 


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *