ICE Africa 2018 już wkrótce

W Johannesburgu w RPA po raz pierwszy zostanie zorganizowana wystawa pod nazwą ICE Africa, zorganizowana przez Clarion Gaming – organizatora dorocznych targów ICE Londyn.

Te nowe przedsięwzięcie wystawowe na terytorium Afryki stanowi o dużym zaangażowaniu branży hazardowej tym rynkiem świata. Wiele z firm ma na tym kontynencie swoje operacje, głównie jednak są to działania związane z prowadzeniem zakłądów bukmacherskich online. Niemniej jednak w większych miastach niektórych państw afrykańskich kasyna i salony gier nie są rzadkością, zwłaszcza w bardziej zasobnych. Nigeria, Kenia, EPA, Egipt – to państwa gdzie mimo zakazów religijnych i niskiego PKB hazard się całkiem dobrze rozwija.

Był to główny argument dla Clarion Gaming, który jako organizator dorocznych i jednych z największych światowych targów hazardowych w Europie zlokalizowanych w Londynie, zainteresował się tym nowym kontynentem. Clarion Gaming uznaje bowiem znaczenie Afryki jako kolejnego centrum hazardu i dzięki rozmowom i intensywnym badaniom na tym rynku, zdecydował się zainwestować w tym regionie po niezwykle pozytywnym zbliżeniu wszystkich sektorów branży podczas inauguracyjnej Gaming Africa w zeszłym roku. Strona wystawowa wydarzenia pozwoli odwiedzającym z Afryki i reszty świata spotkać się i zobaczyć najlepsze produkty i usługi z branży, prezentowane pod jednym dachem, a także zapewnić doskonałą platformę dla lokalnych afrykańskich firm.

„Chociaż skala ICE Africa nie będzie taka sama jak ICE London, przyniesiemy ten sam poziom zaangażowania, myślenia, kreatywności i profesjonalizmu, który uczynił z ICE London ulubioną i najbardziej międzynarodową wystawę gier na świecie. ICE Africa będzie wydarzeniem, w którym branża będzie mogła spotkać się, połączyć w sieć, zobaczyć najnowsze innowacje w grach, wymienić najlepsze praktyki i postępy w strategiczny i zrównoważony sposób.” Zespół ICE Africa już działa i współpracuje z naszymi interesariuszami, aby spełnij nasze zobowiązanie, aby stworzyć światowej klasy wydarzenie biznesowe na kontynencie. „
– zapowiedziała Kate Chambers, dyrektor zarządzający Clarion Gaming

Przedstawiciel redakcji E-PLAY będzie gościem na tym niezwykłym wydarzeniu i przedstawi bezpośrednią relację w trakcie trwania tego wydarzenia czytelnikom portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *