ICE Africa 2019 – zapowiedź kolejnego sukcesu

„Świecące światło na ekosystem gier w Afryce” to temat nowej kreatywnej kampanii opracowanej przez Clarion Gaming w ramach wsparcia drugiej edycji ICE Africa, która odbędzie się w dniach 2-3 października 2019 r. w Sandton Convention Center w Republice Południowej Afryki.

Dwudniowa wystawa i konferencja mają na celu wykorzystanie sukcesu zeszłorocznej premiery, która przyciągnęła 1597 specjalistów od gier z 89 krajów. Wysoki poziom reprezentacji potwierdził status ICE Africa jako imprezy prezentacyjnej dla całego regulowanego hazardu na afrykańskim kontynencie dla wielu krajowych gospodarek.

Clarion rzuca światło na ICE Africa, Kate Chambers, dyrektor zarządzający Clarion Gaming i osoba odpowiedzialna za wprowadzenie ICE do Afryki, wyjaśniła:

„Ubiegłoroczna premiera była pierwszą okazją, gdy marka ICE została przeniesiona poza Wielką Brytanię. Zdecydowanie pozytywna odpowiedź, którą otrzymaliśmy od przedstawicieli branży hazardowej, potwierdziła chęć do profesjonalnie zorganizowanego wydarzenia biznesowego na kontynencie Afrykańskim, a także siłę i wpływ marki ICE na arenie międzynarodowej”.

„ICE Africa może wnieść wkład inwestycyjny i ekonomiczny na pierwszy plan” – stwierdził
John Kamara, współzałożyciel firmy konsultingowej Global Gaming Africa i jeden z najbardziej szanowanych liderów myśli w całym afrykańskim przemyśle hazardowym, który został potwierdzony oficjalnie jako ambasador marki ICE Africa 2019.

Zastanawiając się nad swoją rolą jako ambasadora marki, John Kamara powiedział: „

Cieszę się, że mogę pomóc zespołowi Clarion Gaming w dalszym rozwijaniu marki ICE w Afryce. W pierwszym roku osiągnięto ogromną ilość niezwykle pozytywnej pracy i uważam moje zaangażowanie w rozpoczęcie największego wydarzenia gier, które odbędzie się po tej stronie świata, za jedno z moich największych osiągnięć zawodowych. Nie ulega wątpliwości, że ICE Africa okazała się nieocenionym punktem kontaktowym dla branży, zapewniając profesjonalne miejsce spotkań dla najważniejszych graczy na tym kontynencie ”.

Patrząc w przyszłość na kolejny etap rozwoju, John Kamara dodał:

„Marka ICE, która jest jedną z najbardziej szanowanych w grach międzynarodowych, może pomóc w głębszym zrozumieniu wkładu przemysłu w rozwój społeczny wielu gospodarek narodowych w Afryce. Wprowadzając tę kwestię na pierwszy plan debaty, możemy prowadzić znaczące rozmowy dotyczące inwestycji, a daleko idące korzyści płynące z solidnej, odpowiedzialnej społecznie branży gier mogą mieć pod względem zatrudnienia, opodatkowania i wkładu do PKB. ”

Radostina Ganeva, kierownik ds. Marketingu i PR w firmie EGT oświadczyła:

„Cieszymy się, że możemy dołączyć do wydarzenia jakim jest ICE Africa, które odzwierciedla potencjał tego naprawdę ważnego regionu i jest organizowane przez najbardziej profesjonalny zespół w dziedzinie gier. Afryka rozwija się w taki sam sposób, w jaki ICE London musi stać się punktem odniesienia sukcesu i dostawcą naprawdę ważnych, strategicznych możliwości biznesowych w globalnym przemyśle gier. ”

Stale rosnąca lista wpływowych wystawców w tej edycji ICE Africa zgromadziła już następujące firmy: 1xBet; 4 Leaf Lotto; Aardvark Technologies; Amelco; Asia Live Tech; Bet Invest; Betconstruct; BetGenius; Betkey; Betomall; Betting Entertainment Technologies (BET); Cash Support; Chetu; COR NET; Digitain; EMIRAT AG; Ezugi; Gambee; Gamble Tech; Gamble Media Works; Gaming Laboratories International (GLI); Global Bet; Golden Race; HC Terminals; HoGaming; Honore Gaming; iDoBet; iovation; Kiron Interactive; Lottery Solution; Meridian; Merkur; Mondogaming; nano Vo; Neosurf Cards SAS; Netrefer; Nsoft; Quanta; Reac BV; Reblaze Technologies LTD; RISQ; Ruby Technologies; SB Betting Software; Slotegrator; Spintec d.o.o; Sportradar; STM Consulting / BtoBet; Trojkatech; Turf Sport; TV Bet; UK Telecom Distribution; V.N.E; Virtual Generation Limited; WireCapital LTD; i XS Games.

Trzy z tych firm które zapowiedziały już dziś swój akces wystawiając się na tej kolejnej edycji ICE Africa, posiada polskie biznesowe korzenie, co dobitnie świadczy o innowacji i kreatywności naszych rodzimych przedsiębiorców branżowych.

Bezpłatna konferencja i wystawa ICE Africa 2019 stanowią nieocenioną okazję dla operatorów, organów regulacyjnych i dostawców do spotkań, nawiązywania kontaktów, dzielenia się najlepszymi praktykami i oglądania najnowszych produktów gier wiodących innowatorów w branży. Opisani przez obserwatorów branży jako „Pokazowe wydarzenie, z którego Afryka może być dumna”, uczestnicy skorzystają z programu obejmującego angażujące treści, w tym Przywództwo Myśli, szkolenia, regulacje, online kontra handel detaliczny, zintegrowane ośrodki, branding, marketing, sport i e-Sport i parę innych.

Zapowiada się, że kolejna edycja ICE Africa będzie znaczącym wydarzeniem branżowym na tym kontynencie i wejdzie na stałe w cykl terminów światowych wystaw, niezbędnych do integrowania świata rozrywki na tym stosunkowo nowym i wciąż pełnym możliwości rynku. Przedstawiciele regulatorów wielu afrykańskich krajów przybędą również na tą wystawę w celu nawiązania biznesowych kontaktów z branżowymi firmami oraz wypracowaniu nowych regulacji wynikających ze specyfiki tego biznesu. Wystawa oraz odbywające się na niej liczne konferencje i panele dyskusyjne będą stanowić doskonałą platformę do dalszych decyzji i regulacji prawnych w wielu krajach Afryki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich możliwości dostępnych w jedynym ogólnoafrykańskim wydarzeniu gry i zarejestrować się, odwiedź: http://iceafrica.za.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *