ICE North America 2020 zostaje przełożone

Kate Chambers, dyrektor zarządzająca Clarion Gaming, potwierdziła odroczenie ICE w Ameryce Północnej, która miała się odbyć w dniach 13-14 maja 2020 r. Teraz odbędzie się wiosną 2021 r., a termin zostanie ogłoszony wkrótce. Udostępnione zostaną również dodatkowe informacje dotyczące ICE Asia i iGB Live! wkrótce.

W oświadczeniu skierowanym do społeczności graczy wydanym za pośrednictwem międzynarodowych mediów Kate powiedziała:

„Gry, podobnie jak wszystkie sektory światowej gospodarki, zostały poważnie uszkodzone przez straszny wpływ wywołany przez COVID-19. Jako organizatorzy wydarzeń zanurzeni w branży, którą obsługujemy, jesteśmy w pełni świadomi zawirowań gospodarczych, jakich doświadczają nasi przyjaciele i koledzy z całego międzynarodowego łańcucha dostaw – i nasze myśli są z nimi.”

„Po konsultacji z branżą mój zespół i ja będziemy uważnie obserwować szybkość, z jaką wirus opanowuje świat. Oczywiście jest to niezwykle dynamiczna sytuacja i będę osobiście na bieżąco informować naszych zainteresowanych o tym, jak proponujemy zareagować. To niespotykane czasy, a nasze szczere najlepsze życzenia kierujemy do wszystkich naszych partnerów i firm zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie. Jeśli możemy w jakikolwiek sposób pomóc, z przyjemnością usłyszę wiadomość od branży na mój osobisty e-mail: [email protected]. ”

Clarion Gaming monitoruje wszystkie wydarzenia zaplanowane na następne trzy do sześciu miesięcy. Oprócz ICE w Ameryce Północnej harmonogram targowy obejmuje również ICE Asia i ICE Africa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *