iGB Live! odbywa się od wczoraj w Amsterdamie

IGB Live zainaugurowane! Największe targi hazardu on-line otworzyły się wczoraj i jesteśmy już po pierwszym dniu tej dwudniowej konferencji i wystawy w RAI Amsterdam.

iGB Live! jest połączeniem trzech imprez – iGaming Super Show, Amsterdam Affiliate Conference i EiG, co oficjalnie czyni doroczną imprezę największą konferencją i expo roku dla branży gier hazardowych online. Oczekuje się na nich udziału ponad 5.000 specjalistów, pochodzących z całego świata i reprezentujących wszystkie branże, od operatorów po podmioty powiązane, dostawców oprogramowania, przedstawicieli organów regulacyjnych, media, krypto waluty i inne.

Powierzchnia targowa jest wypełniona stoiskami firmowymi do zwiedzania, barkami z jedzeniem i piciem, markowymi gadżetami, modelami i co najważniejsze mnóstwem ludzi. iGB Live HQ to sala konferencyjna dla VIP-ów, gdzie odbywają się sesje na zamówienie, aby zainspirować innowacyjne myślenie i zapewniła mile widzianą strefę relaksu i spotkań dla tych, którzy wyskoczyli na to show.

Super Affiliate Better Collective stworzyło w tym roku duże stoisko na żywo iGB Live, wraz z kilkoma prywatnymi salami konferencyjnymi, aby omówić nowe i istniejące oferty z potencjalnymi i aktualnymi partnerami. Współzałożyciel – Jesper Søgaard potwierdził, że Better Collective nadal aktywnie poszukuje przejęć i powiedział, że iGB Live! służy jako kluczowe miejsce rozrywki dla zainteresowanych stron.

Od premiery w 2002 r. Firma Better Collective wzrosła do firmy skoncentrowanej współpracy z przedstawicielami zakładami sportowymi wielu marek obejmując je pod swoim ogromnym parasolem. Na ekranie radarów dla Better Collective znajduje obecnie się rynek regulowany w USA, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w pewnym stopniu już są obecni w USA.

iGB Live HQ było domem dla eSports Debate, czyli sesji poświęconej operatorom, którzy są zainteresowani wprowadzeniem oferty eSportu, biorąc pod uwagę sprawdzony i przewidywany wzrost tego sektora. Panelista i dyrektor generalny PinnacleParis Smith ostrzegł operatorów, aby upewnili się, że wykonali zadanie domowe przed wprowadzeniem oferty, ponieważ gracze e-sportowi są zgraną społecznością i nie dadzą się zwieść połowicznemu produktowi.

W dzisiejszym harmonogramie jest przewidziany lunch networkingowy z panelem dyskusyjnym na temat konwergencji hazardu i rozrywki, a następnie aktualizacja rynków bukmacherskich. A gdy już twarde decyzje zostaną podjęte na tej wystawie, delegaci będą mogli odprężyć się na oficjalnej imprezie networkingowej w klubie Panama.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *