Innovate Technology i jego kontroler wieku gracza

Innovate Technology ogłosiło wprowadzenie nową innowacji ICU; najnowocześniejsze urządzenie do weryfikacji wieku, które automatyzuje politykę kontrolowania dostępu do zakupów oraz pomieszczeń z ograniczeniem wiekowym.

Korzystanie z inteligentnych algorytmów biometrycznych; ICU weryfikuje wiek zakupu ograniczonych produktów, takich jak alkohol czy papierosy lub wstęp do ponad 18 obiektów, takich jak centra gier dla dorosłych czy kasyn.

Tony Morrison, dyrektor ds. sprzedaży w Retail & Kiosk, powiedział:

„Cieszymy się, że możemy zaoferować ten ekscytujący produkt zarówno na rynku detalicznym, jak i na rynku gier, na którym jesteśmy już dobrze znani i cenieni. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę i technologię z naszych dobrze znanych produktów do obsługi gotówki i zastosowaliśmy to, aby stworzyć zautomatyzowane urządzenie do rozpoznawania wieku, które wykorzystuje inteligentne dane biometryczne. Automatyzacja jest tu kluczowa; z wykupem samoobsługowym w sprzedaży detalicznej – kluczową aplikacją, w której zarówno klienci, jak i sprzedawcy detaliczni mogą skorzystać z automatyzacji procesu weryfikacji wieku w przypadku ograniczonych zakupów, co przyspiesza zakupy dla klientów, zamiast czekać na asystenta do zatwierdzenia. ICU to samodzielna jednostka, nie ma potrzeby, aby klienci dokonywali rejestracji wstępnej, zapewniając płynność usługi dla użytkownika końcowego.”

Sztuczna inteligencja (A.I.) stosowana w biometrii jest szeroko stosowana w informatyce jako forma identyfikacji i kontroli dostępu. Kamera w ICU przechwytuje obraz klienta i wykorzystuje identyfikację biometryczną do rozpoznawania i weryfikacji jego wieku. Nie przechowuje żadnych obrazów ani danych osobowych, więc nie ma żadnych konsekwencji dla GDPR i żadnych obaw dotyczących prywatności dla operatora. ITL przyznaje, że ograniczenia wiekowe dla różnych produktów i lokali różnią się w zależności od przepisów danego kraju. Ten globalny produkt można łatwo dostosować do ograniczeń wiekowych i szczegółowych przepisów obowiązujących w każdym kraju.

Tony Morrison dodał:

„Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, bezpieczeństwo jest ważnym punktem programu. Zapewniliśmy, że ICU korzysta z najnowszego systemu przeciwdziałania oszustwom 3D, aby zapobiec atakom na spoofing. System 3D pozwala jednostce odróżnić obraz od twarzy osoby, zapewniając naszym klientom wiarygodność systemu i zapobiegając atakom na podszywanie się pod inne osoby. ICU jest już testowany od jakiegoś czasu w różnych zastosowaniach z doskonałymi wynikami i wiemy, że rynek będzie pod wrażeniem tego rozwiązania.”

Rozwijając korzyści, dr Daniel Lonsdale, kierownik produktu ICU, dodał:

„Nauka danych kryjąca się za czytaniem i sprawdzanie banknotów ma duże zastosowanie do automatyzacji procesu weryfikacji wieku, więc mamy za sobą naszą 26-letnią historię. Operator ma wiele korzyści, ale głównym celem jest poprawa jakości obsługi klienta poprzez przyspieszenie procesu zatwierdzania weryfikacji wieku. To z kolei spowoduje wzrost przepustowości i przychodów, gdyż klienci będą szybciej przechodzić przez proces zakupu. Wdrażanie OIOM zwalnia czas personelu, zmniejszając tym samym liczbę personelu wymaganą do uzyskania zatwierdzenia dotyczącego ograniczenia wiekowego lub zatrzymując wejście do pomieszczeń z ograniczeniami wiekowymi. Najniższy koszt jest zapewniony, ponieważ wymagane oprogramowanie jest zawarte w tej samodzielnej jednostce i nie ma żadnych dodatkowych opłat ani kosztów bieżących. Żaden kosztowny sprzęt nie jest potrzebny, a integracja jest prosta, ponieważ urządzenie może być montowane poziomo lub pionowo. ”

Pan Lonsdale stwierdził również:

„A.I. w dzisiejszych czasach zmienia nasze życie na wiele sposobów, od technologii sprawdzania notatek po telefony komórkowe, więc z ogromną radością przekazujemy ten nowy rewolucyjny produkt na rynek. Ma on na celu zautomatyzowanie procesu weryfikacji wieku. Wiele razy czekałem na (ludzką) autoryzację przy kasie produktów z ograniczeniami wieku, podczas gdy dzisiaj przy użyciu OIT możemy od razu wiedzieć, czy dana osoba musi przedstawić dowód osobisty czy nie. Dla klienta oznacza to lepsze wrażenia, dla operatora, większe dochody i niższe koszty a dla integratora, znaczący wyróżnik produktu. To jest win-win-win, i cieszymy się na współpracę z tymi, którzy chcą zastosować tę technologię. Będziemy pokazywać działania ICU na obu NRF w Nowym Jorku i EAG w Londynie w styczeniu, i już teraz cieszymy się z reakcji odwiedzających i ich opinii. ”

Źródło: G3Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *