Intralot prezentuje innowacyjne rozwiązania w NASPL 2017

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Firma ogłosiła swój udział w targach NASPL jako największy sponsor z stoiskiem, który oferuje kompleksowe rozwiązania detaliczne i internetowe dostosowane do potrzeb modernizacyjnych loterii w epoce cyfrowej.

W czterech salach: Retail Lottery, iLottery, Zakłady sportowe i systemy, stoisko będzie gościć produkty i prezentacje platform zaprojektowane tak, aby zapewnić zaangażowanie graczy dla wszystkich odbiorców i zaspokoić potrzeby detalistów i operatorów dzięki elastycznym, niezawodnym i bezpiecznym rozwiązaniom w pionach i kanałach.

Obszar Retail Lottery będzie gościł aktualizacje technologii i najlepszych praktyk w biurowych urządzeniach, terminalach samoobsługowych i automatach do sprzedaży. Eksponaty mają na celu wykazanie, w jaki sposób uczestnictwo w prostota i spontaniczność konsumencka może zwiększyć sprzedaż detaliczną, a jednocześnie zmodernizować obszary sprzedaży detalicznej w lokalach o dużej lub ograniczonej powierzchni.

Sekcja iLottery demonstruje przykłady konwergencji kanałów fizycznych i cyfrowych dzięki zestawowi patentowych, natywnych aplikacji mobilnych, oferujących losy Lottery i Instant Win Game oraz rozgrywkę na urządzeniach mobilnych.

Źródło: Yogonet


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *