Intralot uruchamia loterię sportową New Mexico Lottery

Grecki dostawca rozwiązań do gier, firma Intralot podpisała dwuletnie przedłużenie kontraktu na systemy online z New Mexico Lottery, a także umowę na nowy produkt loterii sportowej.

Loteria ma stać się pierwszą w Stanach Zjednoczonych, w której będą rozgrywane mecze, a przyznawanie nagród zależeć będzie od wyników wydarzeń sportowych. Uruchomienie zostało jednogłośnie zatwierdzone przez New Mexico Lottery Board w październiku tego roku, a nowa gra zostanie wprowadzona do sieci 1100 punktów sprzedaży loterii.

Dyrektor generalny Intralot, Antonios Kerastaris, ogłosił umowę, o której powiedział, że „otworzył nowy grunt” dla swojej firmy i zaznaczył swój pierwszy ruch na amerykańskim rynku zakładów sportowych, po uchyleniu ustawy o zawodowej i amatorskiej ochronie sportu (PASPA) w maju tego roku.

„Z niecierpliwością czekam na nową erę, która wzbogaci nasze doświadczenie w zakresie modernizacji loterii, a także wyrażam moje szczere podziękowania dla loterii w Nowym Meksyku za ich zaufanie i stałą współpracę”
– powiedział Antonios Kerastaris.

W grze gracze wybierają serię potencjalnych rezultatów z szeregu wydarzeń sportowych, podobnych do zakładów skumulowanych lub zakładów na grę, które mają być zasilane przez platformę gier loteryjnych Intralot Sports Lottery.

Intralot dostarczy także loterii szereg uzupełniających się rozwiązań, w tym pełen pakiet  zarządzania usługami, takich jak zarządzanie ryzykiem i inne narzędzia handlowe.

„Dziś wzmocniliśmy silną współpracę z naszym dostawcą systemów, firmą Intralot, przedłużając obowiązującą umowę o kolejne 2 lata”
– skomentował dyrektor generalny New Mexico Lottery David Barden.

„Przenieśliśmy także branżę loterii, ponieważ uzyskaliśmy zgodę naszego zarządu na uruchomienie gry loterii sportowej w naszej sieci sprzedaży detalicznej” – kontynuował. „Jesteśmy przekonani, że gry loteryjne w sportach zapewnią naszym graczom nowe i ekscytujące doświadczenia, podczas gdy znacznie zwiększające się zarobione pieniądze będą przekazywane do naszego funduszu stypendialnego dla studentów.”

„Zawsze szukamy gier, które umocnią naszą markę Lottery, przyciągając pokolenia millenialistów i innych nowych graczy” – dodał Barden – Gry loteryjne tego typu są bardzo zabawne i przenoszą nas w ten rozrywkowy kierunek.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *