Jak grać w Lotto przez internet

Jeszcze niedawno, żeby zagrać w Lotto, trzeba było wyjść z domu i udać się do pobliskiej kolektury. Jednak ta sytuacja właśnie się diametralnie zmieniła, ponieważ Lotto przez Internet jest już dostępne.

Totalizator Sportowy ogłosił właśnie start sprzedaży zakładów Eurojackpot, Mini Lotto, Lotto Plus oraz Lotto przez Internet. Jest to ogromna nowość, która wpisuje się w obecny trend rozwoju Totalizatora Sportowego.

W końcu jeszcze niedawno płatności za zakłady nie mogły być uiszczane inaczej niż przy użyciu gotówki, a możliwość płatności kartą w kolekturach została udostępniona stosunkowo niedawno. Teraz zakłady możemy wykupować też za pomocą strony internetowej, a niebawem także za pomocą aplikacji na systemy Android oraz iOS.

Zakłady Lotto można kupić po zarejestrowaniu konta na oficjalnej stronie, tam są też wszelkie informacje z tym związane. Totalizator poinformował, że jedną z nowych opcji, dostępną jedynie online, jest subskrypcja zakładów. Oznacza to, że gracz może zdeponować określoną sumę pieniędzy i do czasu jej wyczerpania lub wyłączenia subskrypcji, system będzie automatycznie kupował zakłady Lotto (również chybił trafił) na następne losowania.

Lotto zapewnia, że przyjmuje wszystkie powszechnie dostępne bezpieczne formy płatności przez internet. Zakłady kupować można również poprzez aplikację mobilną.

Lotto przez Internet – jak się zarejestrować?

Żeby zagrać w Lotto przez Internet, należy zarejestrować się na stronie internetowej, korzystając z przycisku na górze strony.

W pierwszym kroku trzeba podać swój adres mailowy, numer telefonu, hasło i numer PIN.

Później należy uzupełnić swoje dokładne dane, w tym adres, PESEL, numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego.

Przy rejestracji jest możliwość ustawienia limitów kwotowych oraz czasowych, by zakłady online nie pochłonęły zbyt wielu środków.

Pod koniec rejestracji Totalizator Sportowy upewnia się też, skąd pochodzą pieniądze użytkownika i czy przypadkiem nie jest on politykiem lub jego rodziną.

Konieczne jest również przejście procesu dodatkowej weryfikacji, który polega na kliknięciu w link wysłany na podany wcześniej adres mailowy oraz wysłanie skanu dowodu osobistego korzystając z formularza na koncie gracza. W przeciwnym wypadku konto zostanie automatycznie usunięte. Obraz dowodu osobistego powinien być dobrej jakości, umożliwiającej odczytanie danych. Po weryfikacji wieku i tożsamości zostanie on usunięty z bazy danych Totalizatora Sportowego.

Źródło: spidersweb.pl, wprost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *