Jednoręcy bandyci znikają z Torunia

automaty do gier

Kolejnych 9 nielegalnych automatów do gier ujawnili i zabezpieczyli funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu. Tym razem jaskinia hazardu zlokalizowana została w centrum miasta w pomieszczeniach wykorzystywanych jeszcze niedawno przez jeden z banków.

Przed kilkoma dniami mundurowi z kujawsko-pomorskiej KAS przeprowadzili kontrolę w jednym z lokali usytuowanych na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, że w pomieszczeniach po byłym banku, prawdopodobnie urządzane są nielegalne gry hazardowe.

Czynności kontrolne w pełni potwierdziły przypuszczenia funkcjonariuszy toruńskiego UCS-u, którzy na miejscu odkryli profesjonalnie zorganizowany, nielegalny salon gier, wyposażony w 9 zabronionych automatów. Ujawnione urządzenia oraz zapiski zawierające informacje o wypłaconych kwotach pieniężnych dla graczy, zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy KAS. Zabezpieczono również materiały z monitoringu, w który wyposażony był nielegalny salon gier.

Monitoring obsługa lokalu wykorzystywała m.in. do identyfikowania osób i samochodów pojawiających się w jego okolicach. W spis numerów rejestracyjnych niektórych samochodów służbowych wykorzystywanych przez kujawsko-pomorską KAS, obsługę wyposażył bowiem zapobiegliwy właściciel.

Zebrane podczas czynności kontrolnych materiały będą teraz dowodami w postępowaniach karnych skarbowych prowadzonych przez Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu.

Źródło: Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu

 1. Piotrek jeżeli leża z boku lub w tym samym budynku to kontrola jest zasadna ustawa mówi jasno jeżeli produkujesz serwisujesz itp to musisz to zglosić samo rozłożenie na części nie wystarczy

  1. Kondziu ale czy za to grozi mandat podajze 12 tys ? A jezeli stoi sama obudowa bez czytników, płyty głównej oczywiście automat nie jest podłączony do prądu, a te części nie znajdują się tam. Czy wtedy nic mi nie grozi?

 2. Pytanie do znawców:)
  Jeśli Kas wpada a automat jet odłączony od prądu nie posiada płyty głównej,czytników ewentualnie monitorów to co wtedy? Czy mogą oskarżyć o urządzanie hazardu? Poproszę tylko o poważną odpowiedź.

   1. A mogą oskarżyć za posiadanie automatu? Tu „mandat” 10 albo 12 tys nie jestem pewien. Dzięki za odpowiedź

  1. Jeżeli telewizor nie posiada ekranu, płyty głównej, to czy w dalszym ciągu jest telewizorem?
   Nie rozumie. Jeżeli automat nie jest automatem, to jak może być automatem!?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *