[🎬] Kamil Bednarek w nowej kampanii Lotto

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

„Graj w Zakłady Specjalne i wspieraj program stypendialny dla stu najzdolniejszych studentów!” to hasło kampanii reklamowej Totalizatora Sportowego promującej Zakłady Specjalne Lotto. W spotach występuje wokalista Kamil Bednarek. Kampania potrwa do 10 listopada.

Kampania promuje grę Lotto przygotowaną z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncept kreatywny oparty jest na znanej piosence „Ułani, ułani”, do której przygotowano nowy tekst, wykonany w aranżacji Bednarka.

Spoty emitowane są w telewizji, radiu oraz internecie. Kampania obejmuje także social media (Facebook, YouTube) oraz prasę. W punktach sprzedaży do zakupu gry zachęcać będą materiały BTL: plakaty, wobblery, standy, w których gracze znajdą blankiety oraz ulotki. Kampania będzie zintensyfikowana przez działania w mediach lokalnych oraz eventy na terenie kraju.

Kreacją reklam zajęła się agencja Red8, a spot telewizyjny wyreżyserował Arni Olafur Asgeirsson. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *