Karaibskie świętowanie dla Merkur Gaming

Merkur Gaming US świętuje przełomową instalację w ekskluzywnym kasynie Club Royal Caribbean w Port-of-Spain, stolicy bliźniaczych karaibskich wysp Trynidadu i Tobago.

Club Royal Caribbean jest ulubioną lokalizacją zarówno dla lokalnych graczy z Trynidadu, jak i turystów zwiedzających te karaibskie wyspy. Oferując live i elektroniczną ruletkę, Black Jacka, pokera i inne gry na żywo, a także zakłady sportowe TTBetArena, kasyno jest niezwykle dumne ze swojej dynamicznej oferty stacjonarnego kasyna, która obecnie ma ponad 150 automatów, z których większość jest zupełnie nowych.

Firma Merkur Gaming US dołączy teraz do tego wybranego kasyna ze swoimi automatami co będzie się pierwszą instalacją tej firmy w tym rajskim raju.

O Merkur Gaming:

Merkur Gaming jest międzynarodową marką sprzedaży i rozwoju firmy Gauselmann GmbH z siedzibą w Lübbecke (Nadrenia Północna-Westfalia), Niemcy. W 2017 r. wolumen działalności Gauselmann Group przekroczył 2,9 mld EUR. Grupa zatrudnia obecnie ponad 13 500 osób. W ramach grupy Merkur Gaming odpowiada za rozwój i sprzedaż automatów do gier i kasyn, a także terminali do loterii wideo (VLT) i systemów gier na serwer (SBG) na rynkach międzynarodowych. Wszystkie produkty Merkur Gaming są wyłącznie opracowane i wyprodukowane przez adp Gauselmann GmbH w Lübbecke. Certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2015 firmy adp Gauselmann GmbH na rozwój, produkcję i sprzedaż, a także dział rozwoju Merkur Gaming, gwarantują najwyższą jakość produkowanego i dystrybuowanego sprzetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *