Kate Chambers zaprasza światowy przemysł do odwiedzin ICE London 2020

Dyrektor zarządzająca Clarion Gaming, Kate Chambers, wystosowała otwarte zaproszenie dla międzynarodowych inwestorów, którzy będą projektować swoje kierunki handlowe i biznesowe w 2020 roku, aby uczynić to przed spodziewanymi 30 000 profesjonalistami z około 150 krajów, którzy będą uczestniczyć w ICE London.

Kate Chambers, nadzoruje rozwój marki ICE London, która przeszła transformację i wzrost 73% frekwencji (od 20 829 odwiedzających w 2011 roku do 36 093 (2019), w okresie, w którym powierzchnia użytkowa netto wzrosła ponad dwukrotnie, uważa, że ​​ICE London to idealna okazja do świętowania wszystkiego, co pozytywne w branży. Powiedziała:

„ICE London stanowiło tło tak wielu sukcesów, niezależnie od tego, czy jest to wprowadzenie na rynek produktów czy usług, które dosłownie zmieniły sposób, w jaki branża robi interesy. Tak aby nastąpiła przełomowa sprzedaż i porozumienia biznesowe. Na targach ICE obchodzono także wiele uroczystości, takich jak lata spędzone w branży czy lata uczestnictwa w wydarzeniu! Aby podkreślić tę kluczową cechę marki, zapraszam wszystkich zainteresowanych na ICE London, aby podzielić się z nami swoją historią. Przedstawimy je w naszych kampaniach komunikacyjnych, a następnie zaznaczymy osiągnięcia wraz z ogromną rodziną międzynarodowych profesjonalistów, którzy będą w lutym w ICE London. Każdy, kto chce się podzielić szczegółami przełomowej rocznicy biznesu, może się ze mną skontaktować na mój osobisty adres e-mail: kate.chambers@clariongaming.com. ”

Dzięki wiodącym na świecie innowacyjnym firmom ze świata zakładów sportowych, bingo, kasyna, loterii e-sportowej, hazardzie mobilnym i online, płatnościach online, zakładów społecznych i gier ulicznych, ICE London 2020 zapewnia wyjątkowy dostęp do całego świata gier, umożliwiając uczestnikom „Wejść w Przyszłość’.

Aby zarejestrować się i uzyskać dostęp do ponad 600 międzynarodowych wystawców, którzy zajmą 47 500 mkw. Powierzchni netto w ExCeL London na trzy dni rozwoju biznesu, nauki i świętowania międzynarodowej społeczności graczy, odwiedź: www.icelondon.uk.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *