Kolejne 4 nielegalne automaty zlikwidowane

automaty

W dniu 13 czerwca 2018 r. w godzinach popołudniowych, w jednej z gmin powiatu kieleckiego, funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego i Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zajęli kolejne 4 nielegalnie eksploatowane urządzenia do gier hazardowych.

Uwagę mundurowych zwrócił lokal z zaklejonymi czarną folią szybami i kamerami nad wejściowymi drzwiami. Funkcjonariusze podejrzewali, że wewnątrz może być prowadzona nielegalna działalność. Kontrola potwierdziła te przypuszczenia, w lokalu ujawniono 4 gotowe do gry automaty i ponad 8 tys. zł.

Przesłuchano obsługę i gracza, który był obecny w pomieszczeniu w momencie rozpoczęcia akcji. Funkcjonariusze po wykonaniu czynności procesowych ustalili, że maszyny służyły do celów komercyjnych, a zainstalowane na nich gry miały charakter losowy.

Świętokrzyska Służba Celno-Skarbowa dzięki ścisłej współpracy z Policją skutecznie walczy z szarą strefą w obszarze hazardu, a wspólne akcje będą kontynuowane.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Kielcach

 1. ale te platiniumy łoją celni nie wiem jak **** z ***** nadąza je robić
  koło mnie jest punkt z tym raz w tygodniu celni zabierają

  1. Produkt jest roz…..przez celnych czekam na GKonia Kiedy ich j…. za tych naiwniaków ze od słupa biorą ze [….] Hihihii będzie jeb… że aż miło gwarantuje

   1. racja Gh też zaraz j….. tak samo jak csani czy Hf. Nic się nie ostanie. Totalizator jak otworzy pierwszy salon to CBŚP ma podobno skutecznie odstraszyć wszystkich chętnych. Czyżby powtórka z 2015 z internetem? Lecę po popcorn do sklepu i czekam na spektakl 🙂 Będzie widowisko!

    1. proponuję popcorn i dobranockę
     po co tu się tu udzielacie?
     wielcy tego świata pseudo obserwatorzy upadku branży?
     wielcy, ale nie doinformowani,
     przez takie pseudo wypowiedzi takich ja wy nawet zaglądać się tu nie chce

     1. Nie warto dyskutować z takimi ludźmi. Zawiść zazdrość aby kogoś u******. Typowe Janusze z bazaru. Poziom dno. Panie z kółka rozancowego reprezentują większy poziom inteligecji. Nie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *