King Tusk – nowy slot pod znamiennym tytułem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

King Tusk to nowa gra, którą zaprojektował Microgaming,  której temat obraca się wokół afrykańskich słoni żyjących na sawannie.

Możesz zobaczyć w tym slocie te ogromne stwory w więcej niż jednym symbolu, a także w cechach z ustawieniami dla gracza, sprawiające wrażenie znajdowania  się w afrykańskiej sawannie.

Gra, którą prezentujemy tutaj ma 5 bębnów i możliwość ustawienia łącznie 25 linii wygranych. Będziesz miał dostęp do funkcji Gone Wild, do pieczęci i tańca, które są tutaj różnymi rodzajami bezpłatnych obrotów. Są tu również plagi i dzikie zdarzenia, czyli bardziej regularne cechy występujące we wszystkich slotach.

King Tusk oferuje Ci wygraną do wysokości 992 razy większej stawki za każdego spina ale jest to gra o niskim odchyleniu co oznacza, że większość Twoich wygranych będzie niestety mniejsza.

King Tusk to gra, którą można odtwarzać na wszystkich urządzeniach z zaledwie 25p spin. Istnieją w tej grze również 3 wolne obroty, które umożliwiają do 20 darmowych obrotów, ale każda ma własną Wild cechę – można korzystać ze wszystkich symboli słonia, które stają się Wild a 2 bębny na każdym swobodnym kręceniu dodają szczęścia na 5 swobodnych obrotach.

King Tusk nadaje grze motyw safari, które było już częścią oferty u wielu developerów a nawet Microgaming ma podobne tytuły slotów, które zawierają ten sam temat. Różnica w King Tusk wydaje się pochodzić ze skoncentrowania się na słoniu afrykańskim, a nie na wykorzystaniu wizerunków wszystkich dzikich zwierząt z Afryki na bębnach gry. Spójrz na tło, tam obraz będzie wyświetlać zdjęcia z nosorożcem, żyrafami i innymi stworzeniami w odcieniach sepii w sawannie. Głównym tematem jest jednak słoń.

Przenieś się jednak do bębnów gry, na nich najważniejsze są symbole słonia oraz  całych słoniowych rodzin, samców lub matek z niemowlętami.

Tylko dlaczego ten Tusk?????

 


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *