Kingdoms Rise ™ to rewolucyjna seria gier kasynowych stworzonych przez Playtech.

Playtech, wiodąca na świecie firma zajmująca się technologią hazardu, wprowadziła w końcówce 2019 roku na rynek grę Kingdoms Rise ™ – nowy, duży pakiet gier z unikalnym systemem nagród, który znacząco większa zaangażowanie graczy.

Gra Kingdoms Rise™, zaprojektowana została na podobieństwo świata fantasy złożonego z kilku różnych krain, przyjmując przełomowe podejście zarówno do zdobywania zainteresowania graczy, jak i tworzenia opłacalnej struktury wynagrodzenia dla operatorów. Na początku są dostępne cztery gry, wszystkie one prezentowane w pakiecie dają graczom szansę na zdobycie tokenów w grze, które można wykorzystać w sklepie z funkcjami Kingdoms Rise w celu odblokowania dodatkowej zawartości.

Innowacyjna funkcja mapy w grze zachęca graczy do odkrywania całego wszechświata Kingdoms Rise™, z opcją bezpośredniego przejścia z gry do gry. Mapa kreuje także kolejne gry, budując rozpoznawalność marki i emocje związane z nowymi wydaniami z tej serii.

James Frendo, dyrektor kasyna w Playtech, skomentował tą grę następująco:

„Innowacje są zawsze na pierwszym miejscu w procesie tworzenia gier w Playtech, a w Kingdoms Rise z dumą przedstawiamy pierwszą w branży koncepcję dla graczy i licencjobiorców. System tokenów pakietu daje graczom moc wyboru, jak nigdy dotąd – decydują, w którą funkcję grać, kiedy i w którą grę. Niektórzy gracze mogą chcieć wypróbować funkcję, gdy tylko będą mieli wystarczającą liczbę żetonów; inni wolą budować równowagę i grać w kilka funkcji jednocześnie. Kluczową kwestią jest to, że wybór należy do nich ”.

Kingdoms Rise w pełni wykorzystuje możliwości naszego Centrum Zaangażowania i oferuje naszym licencjobiorcom przełomową, opłacalną, opartą na treści alternatywę dla tradycyjnych bonusów. To fantastyczna okazja do sprzedaży krzyżowej z gry na grę i budowania lojalności graczy względem marki. Dla graczy szansa na„ zdobycie ”dodatkowych funkcji w grze i potencjalnie znaczne zwiększenie ich potencjału wygranej będzie kluczowym punktem różnicowania. Możliwość zdobycia większej liczby tokenów, które można wymienić w dowolnej grze Kingdoms Rise, stanowi wyraźną zachętę do wypróbowania wszystkich gier w pakiecie. Sukces marek z wieloma grami, takich jak Age of the Gods, wyraźnie pokazuje wartość i potencjał oryginalnej treści, a dzięki wyjątkowemu ulepszeniu doświadczenia graczy jesteśmy przekonani, że Kingdoms Rise będzie miał taką samą siłę przyciągania  – dodał Frendo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *