Kolejne automaty zarekwirowane przez funkcjonariuszy

automaty do gier

Dzięki pracy operacyjnej przedwczoraj wałbrzyscy policjanci wraz z celnikami zlikwidowali kolejny nielegalny punkt gier hazardowych. Mieścił się on w jednym z lokali na terenie centrum Wałbrzycha.

Realizując informację własną policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu ustalili, że 24-letnia wałbrzyszanka organizowała gry na automatach hazardowych bez wymaganego zezwolenia. W środę dokonali jej zatrzymania.

W toku czynności procesowych mundurowi zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów hazardowych o wartości 15 tysięcy złotych. Wartość uszczuplenia z tytułu nieopłaconego podatku została oszacowana na kwotę 500 tysięcy złotych na szkodę Skarbu Państwa.

Organizatorka procederu odpowie teraz za popełnienie przestępstwa z Kodeksu karnego-skarbowego. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna – mówi Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu p.o. sierż. szt. Marcin Świeży.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *