Kolejne nielegalne automaty do gry spoczną w magazynie

jednoręcy bandyci

Sosnowieccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w jednym z lokali w dzielnicy Centrum ujawnili 3 działające bez zezwolenia automaty do gry. Maszyny zostały zabezpieczone i przewiezione do magazynu KAS. Ich wartość wstępnie oszacowano na łączną kwotę 15 tys. złotych.

Sosnowieccy policjanci z Wydziału ds. z Przestępczością Gospodarczą wytypowali lokal, w którym, jak wynikało ze zdobytych przez nich informacji mają się odbywać nielegalne gry hazardowe. Działając wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Katowic dokonali sprawdzenia lokalu usytuowanego w jednym z pawilonów handlowych w dzielnicy Centrum.

Wewnątrz ujawnili łącznie 3 automaty. Funkcjonariusze KAS przeprowadzili tzw. gry kontrolne, podczas których niezbicie wykazali, że są to automaty służące do prowadzenia gier hazardowych. Zostały one zatrzymane i przewiezione do magazynu Śląskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Katowicach, w którym spoczną do czasu aż Sąd zadecyduje o ich dalszym losie.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *