Kolejne uderzenie w nielegalny hazard na Podkarpaciu

jednoręcy bandyci

11 nielegalnych automatów do gier hazardowych ujawnili podczas ostatnich działań na terenie Dębicy funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno–Skarbowego w Przemyślu. Od początku roku funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali na Podkarpaciu blisko 200 nielegalnych automatów.

Funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno–Skarbowego w Przemyślu przeprowadzili działania kontrolne w trzech lokalizacjach na terenie Dębicy, co do których mieli podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe. Podczas przeszukania tych miejsc, funkcjonariusze ujawnili automaty i przeprowadzili eksperymenty gry, potwierdzające hazardowy charakter urządzeń. Do dalszego postępowania zatrzymano łącznie 11 automatów.

W trakcie przeszukania lokali funkcjonariusze KAS zabezpieczyli także gotówkę przeznaczoną do wypłaty wygranych w wysokości 6,7 tys. złotych.

Działania prowadzone były przy wsparciu policjantów z KPP w Dębicy, którzy zatrzymali ponadto w jednym z lokali środki odurzające w postaci 2 gram amfetaminy a także dwóch mężczyzn podejrzanych o ich posiadanie.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *