Kolejne uderzenie w nielegalny hazard

jednoręcy bandyci

Policjanci z Katowic zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier hazardowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem łącznie 6 nielegalnych maszyn.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w lokalach przy ulicy Plebiscytowej oraz Mysłowickiej mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do lokali, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne maszyny.

W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli łącznie 6 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom.

Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiej służby celno-skarbowej. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna lub kara do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *