Kolejne wpadki z nielegalnymi automatami

jednoręcy bandyci

Kolejne nielegalne automaty służące do gier hazardowych zabezpieczyli policjanci z będzińskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą współpracujący z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Zabezpieczone zostały dwie nielegalne maszyny w lokalu w Siewierzu. Dwa kolejne przejęto w Czeladzi.

W miniony wtorek wspólne działania funkcjonariuszy Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego i będzińskich policjantów z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Gospodarczej zakończyły się zatrzymaniem czterech nielegalnych automatów do gier hazardowych w lokalu w centrum Będzina. Wspólne działanie funkcjonariusze postanowili kontynuować na terenie całego powiatu będzińskiego.

Na kolejne sukcesy w walce z „hazardowym podziemiem” nie trzeba było długo czekać. Kontrola w jednym z lokali w centrum Czeladzi należącym do 54-letniej mieszkanki miasta zakończyła się zatrzymaniem w dwóch kolejnych nielegalnych maszyn.

Kolejny sukces wspólnych działań przyniosła wizyta w lokalu w centrum Siewierza. Zabezpieczono tam kolejne dwa nielegalne automaty służące do gier hazardowych. W trakcie działań zatrzymano także 73-letnią mieszkankę Siewierza, u której prowadzony był nielegalny biznes. Zatrzymane kobiety czeka teraz wysoka kara finansowa.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Będzinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *