[📸] Kolejny dzień, kolejne nielegalne automaty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Każdego dnia policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą kieleckiej komendy prowadzą czynności zmierzające do udaremniania przestępstw działających na szkodę m.in. Skarbu Państwa.

Przedwczoraj, już po raz drugi w tym tygodniu wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli nielegalne automaty.

Stróże prawa zwalczający przestępczość gospodarczą wpadli na trop kolejnego punktu, w którym znajdują się automaty do gier hazardowych, wykorzystywane najprawdopodobniej nielegalnie. We wtorkowy wieczór pojechali wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego na teren osiedla Sady.

W jednym z lokali policjanci ujawnili automaty do gier hazardowych, które najprawdopodobniej były nielegalnie wykorzystywane. Ponadto w trakcie czynności mundurowi zabezpieczyli ponad 7200 złotych w gotówce, które mogły służyć do nielegalnego procederu.

Zabezpieczone automaty zostały przekazane funkcjonariuszom urzędu, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie. Zgodnie z ustawą, urządzającemu gry hazardowe na nielegalnych automatach grozi kara pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych za jedno urządzenie oraz do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *