Kolejny prelegent na studiach ALK

Kolejnym wykładowcą na studiach podyplomowych organizowanych przez Akademię im. Leona Koźmińskiego będzie Sebastian Meitz, Managing Partner w Gaming 5.0, który poprowadzi przedmiot „Rynek gier losowych i zakładów sportowych w Polsce i na świecie”.

Sebastian Meitz problematyką gier losowych i zakładów sportowych zajmuje się od 2009 roku. W Totalizatorze Sportowym przez pięć lat kierował zespołem odpowiedzialnym za strategię, innowacje oraz rozwój produktów.

Następnie związany ze środowiskiem start-upów technologicznych, gdzie jako COO w BETEGY odpowiadał za przygotowanie strategii działania oraz ekspansję firmy na rynek chiński.

Od 2014 roku związany z Gaming 5.0, międzynarodową firmą doradczą wspierającą przedsiębiorstwa z sektora gier losowych i zakładów sportowych.

W latach 2014-2016 kierował azjatyckim biurem tej firmy, odpowiadając na rozwój biznesu i projekty doradcze dla wiodących przedsiębiorstw branży aktywnych na rynkach Azji Południowo-Wschodniej. Współtwórca programu i kierownik studiów „Zarządzanie na rynku gier losowych i zakładów sportowych”.

Pełne informacje o programie studiów można znaleźć TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *