Kolejny wykładowca na podyplomowych studiach ALK

Kolejnym wykładowcą na studiach ALK w Warszawie będzie Pan Jan Kordasiewicz, Doradca Zarządu Ekstraklasa S.A. Będzie on jednym z prowadzących przedmiot „Match-fixing jako zagrożenie dla sportu i sposoby przeciwdziałania”.

Jan Kordasiewicz jest wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii Doradztwa Gospodarczego od 2004 r. Specjalizuje się w pozyskiwaniu źródeł finansowania na przedsięwzięcia inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego. Od 2016 r. pełni funkcję doradcy zarządu Ekstraklasy S.A. w zakresie pozyskiwania funduszy UE oraz wspierania uczciwości w ramach rozgrywek sportowych.

Od 2018 roku jest koordynatorem projektu „Against match fixing – European Research & Education Program” realizowanym przez Fundację Ekstraklasy oraz międzynarodowe konsorcjum w ramach programu Erasmus+ Sport.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych. Jest także autorem licznych publikacji z zakresu funduszy unijnych, komercjalizacji przedsięwzięć naukowych oraz prawa sportowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *