Komisja ds. Hazardu w UK kontroluje 888

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Operator gier online 888 powiedział, że jego brytyjska licencja jest obecnie analizowana przez Komisję ds. Hazardu w odniesieniu do kwestii zgodności zasad wydanych przez Komisję ds. Rynku Wewnętrznego dla Operatora 888

W oświadczeniu wydanym w poniedziałek rano operator 888 powiedział:

„Firma została poinformowana o tym, że Komisja ds. Hazardu w UK przeprowadza obecnie przegląd sposobu, w jaki spółka zależna firmy prowadzi działalność licencjonowaną w celu zapewnienia zgodności z normą UK – GC licencji posiadanej przez licencjobiorcę. Przegląd został zainicjowany w celu oceny pewnych działań, które licencjobiorca oferuje dla zapewnienia odpowiedzialności społecznej swoim klientom, w tym między innymi skutecznych narzędzi samooceny w różnych platformach operacyjnych”.

Żadna inna informacja nie jest obecnie publicznie dostępna, ale 888 zapewnia inwestorów oraz klientów, że kolejne wiadomości dotyczące tego zdarzenia zostaną przekazane w miarę możliwości.

Jest to o tyle ważna informacja bo pokazuje, że w Wielkiej Brytanii koncesje wydawane przez UKGC podlegają wielokrotnej kontroli i sprawdzeniu pod kontem ochrony interesów graczy oraz stosowania zasad „odpowiedzialnej gry” przez kasyna i pokerroomy internetowe.

Źródło: Intergame


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *